איימי רולוף מגלה אם היא הייתה משתתפת בחתונה של מאט וקארין

איימי רולוף מגלה אם היא הייתה משתתפת בחתונה של מאט וקארין

אקסים ידידותיים? אנשים קטנים, עולם גדול כוכב איימי רולוף גילתה אם היא תשתתף בחתונה של בעלה לשעבר או לא, מאט רולוףוהחברה שלו קארין צ'נדלר.

"הייתי מעדיפה שלא", הודתה אם לארבעה, בת 57, בשיחה עם Us Weekly.

"לא נזמין אותנו לחתונה", בעלה, כריס מרק, 59, ציין. "הם כבר אמרו שכשהם יעשו את זה, זו תהיה עסקה קטנה. בהחלט לא הייתי מצפה לזה".

סוכן הנדל"ן גם ציין שהוא מאמין שאירוסין בין מאט לחברתו "מגיע". הוא הוסיף, "הם כבר סידרו הרבה מהפרטים מלבד הפקיד, על ברך אחת."

"אני בטוח שיום אחד הם יצליחו, זה רק מעמיד דברים מסוימים בתור," ה קצת אני המשיך המחבר. "מי יודע, אבל אני בטוח שזה יקרה."

העונה האחרונה של LBPW הוכיחו שהאקסים יכולים לעבוד יחד, שכן כריס אפילו לקח עבודה בחוות רולוף כמדריך טיולים בעונת הדלעות. בעוד הבן של מאט ואיימי, זך רולוף קוֹדֶם עזר במהלך התקופה העמוסה, בעקבות משא ומתן סוער בחווה, אב לשלושה החליט לקחת צעד אחורה.

"אני לא יודעת הרבה מהפרטים של המשא ומתן שהתנהל בין זאק למאט", הזכירה איימי מאוחר יותר בשיחה על הריב המתמשך. "אני פשוט עצוב שזה הגיע לזה. חלקים ממני לא בדיוק מופתעים כי התמודדתי עם מאט לאורך השנים והוא יכול להיות קשוח. הוא יכול לטחון."

יליד מישיגן הוסיף, "מאט הוא עדיין האב, עדיין 'המבוגר'. לא אכפת לי בני כמה הילדים שלך, לפעמים יש דברים שהם אולי צריכים ללמוד, אבל אתה יודע כמבוגר, כאבא, אולי תצטרך ללכת בדרך הגבוהה יותר".

כשציינה שלאורך השנים, מאט הדגיש שהחווה הולכת להיות "מורשת" עבור המשפחה, איימי חלקה תקוות גדולות לעידן העתידי. "שינוי קורה, זה לא תמיד משמח, אבל בסופו של דבר, אולי זה יהיה צעד שבו כולנו נוכל להתקדם, ולראות איך כולנו יכולים לחזור ביחד."

למרות הדרמה המשפחתית הגדולה, משפחת רולוף התכנסה לאחרונה כדי לחגוג את זך ו טורי רולוףהבן של ג'קסוןיום הולדת חמישי.

"תינוקות וימי הולדת והכל יוצרים הזדמנויות להפגיש את כולם", אמר זך בידור הערב במאי 2022. "הרבה רגשות פגועים קרו על כולם. גם אנחנו לא חפים מפשע בכל זה".

זך גם סגר כל אפשרות למכירה משותפת עם אחד מאחיו והדגיש כי כעת הוא מתמקד במשפחתו.

"זה היה נחמד, אבל זו לא השיחה שלנו", המשיך שחקן הכדורגל. "ג'קסון מתחיל גן בשנה הבאה, במשרה מלאה. לילה, היא עוברת הכשרה בסיר והיא מדברת יותר והופכת לילדה עם אישיות משלה. ואז עכשיו, יש לנו את יאשיהו כאן. אז, טורי ואני רק מרוכזים בילדים שלנו, וכן, במה שאנחנו רוצים לעשות בעשור הבא של חיינו".

קישור מקור