איימי רולוף על מאט, זאק פיוד

איימי רולוף על מאט, זאק פיוד

תיקון גשרים. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב איימי רולוף אומר בעלה לשעבר, מאט רולוףצריכים לקחת את "הדרך הגבוהה יותר" בכל הנוגע לריב שלו עם בנם זך רולוף.

"אני לא יודע הרבה מהפרטים של המשא ומתן שהתנהל בין זאק למאט," קצת אני הסופר, 57, הסביר בשיחה עם Us Weekly. "מאט הוא עדיין האב, עדיין 'המבוגר'. לא אכפת לי בני כמה הילדים שלך, לפעמים יש דברים שהם אולי צריכים ללמוד, אבל אתה יודע כמבוגר, כאבא, אולי תצטרך ללכת בדרך הגבוהה יותר".

כמו כן הודתה שהאקס שלה יכול להיות "טוחן", הוסיפה האם לארבעה, "אני פשוט עצובה שזה הגיע לזה. חלקים ממני לא בדיוק מופתעים כי התמודדתי עם מאט לאורך השנים והוא יכול להיות קשוח".

אב לארבעה מעריצים המומים כשהכריז במאי 2022 ש-16 דונם של חוות רולוף – הכוללות את ביתה הקודם של המשפחה, טירת מולי והאסם האדום – עומדים למכירה.

"שמענו עם הזמן שזה הולך להיות חלק מהמשפחה, זה הולך להיות המורשת, ועכשיו לראות את התוצאה הסופית עם שלט 'למכירה'", המשיכה איימי בהמשך הראיון. "שינוי קורה, זה לא תמיד משמח, אבל בסופו של דבר, אולי זה יהיה צעד שבו כולנו נוכל להתקדם, ולראות איך כולנו יכולים לחזור ביחד."

זאק, בן 32, ואשתו, טורי רולוף, בעבר הביעו את רצונם לקנות את בית החווה בעונה 22 של סדרת הריאליטי של המשפחה. שחקן הכדורגל לשעבר קיווה לגדל את ילדיו בצורה דומה לדרך שבה גדל. עם זאת, לאחר משא ומתן סוער על הבכורה של עונה 23, זאק כינה את המבחן "מצב רעיל" עם אביו.

מאז שמכירת החווה נפלה, המשפחה בת חמש נפשות – זאק וטורי חולקים את ג'קסון, 5, לילה, 2 וג'וזיה, 1 חודש – מאז העבירה את משפחתם לבאטל גראונד, וושינגטון, ל"בית לנצח".

בעוד המאטריארך מתגעגע לבנה ולנכדיה במרחק של 10 דקות נסיעה משם, אישיות TLC סיכמה, "הם היו צריכים לעשות מה שטוב למשפחה שלהם".

קישור מקור