איימי של LPBW מארחת חגים עם ג'רמי, אודרי על רקע דרמה

סוף שבוע משפחתי! אנשים קטנים, עולם גדול כוכב איימי רולוף חגג את החגים מוקדם עם הבן ג'רמי רולוף, אשתו, אודרי רולוףוהילדים שלהם בתוך הדרמה המשפחתית המתמשכת.

"חג המולד אצל מימי" כתבה אודרי, בת 32, על תמונה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שישי, 23 בדצמבר, של איימי, בת 60, מחייכת למצלמה עם נכדיה בודה, אמבר ורדלי. תמונה נוספת הציגה את בעלה של איימי, כריס מרק, מתחזה מאחורי הקבוצה. בקליפים מאוחרים יותר, אודרי לכדה רגע שבו הילדים אפו פינוקים מתוקים עם סבתא שלהם.

"מימי מוחצת את זה עם ארוחת הערב והקינוח כרגיל", כתבה אמא ​​לשלושה את סרטון האפייה המהנה.

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

בעוד הצעירים היו מוקד החגיגה, איימי ואודרי עדיין נהנו קצת ללגום כמה משקאות ביחד.

"קוקטיילים לחג המולד," כתבה אודרי על קטע שלה מצדיע לכוס עם חמותה.

איימי רולוף של LPBW חוגגת את החגים מוקדם עם ג'רמי, אודרי, הילדים שלהם בתוך דרמה: תמונות
באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

המפגש המשפחתי מגיע רק ארבעה ימים לאחר מכן מאט רולוףאשתו לשעבר של פתחה על המתח בין בניהם ג'רמי, 32, ו זך רולוף בפרק של יום שלישי, 20 בדצמבר של LPBW. כל אח רצה להיות הבעלים של החווה המשפחתית ולרכוש את הנכס, אך מאט בסופו של דבר דחה את שתי ההצעות שלהם.

"אני מודה, זה לא שאני קופצת ב-100 אחוז למעלה ולמטה משמחה כי אני עדיין חושבת שיש לי כמה רגשות ומחשבות אישיות מאחורי, אתה יודע, החווה, ומה שירד והכל", הסבירה איימי במהלך שֶׁלָה בית וידויבהתייחס לבחירתו של מאט שלא למכור חלק מהנכס לבניהם.

היא המשיכה, "החווה תמיד תהיה חוות רולוף. הרולופים גדלו שם. אבל יש בי חלק שבהחלט יכול להבין ולראות למה לא כל הילדים יהיו שם כי הם כבר לא רואים את זה בחווה שלהם. אולי עם הזמן זה ישתנה בהתאם למה שקורה לחווה הזו, אבל אני חושב שבשנייה זו ממש, זו החווה של מאט. זו החווה של אבא שלהם, וזה עצוב".

במאי, מאט החליט להעמיד 16 דונם מהחווה שלו למכירה במקום להעביר אותם לכל אחד מבניו, כשהצופים צפו בזאק, בן 32, מנסה לנהל משא ומתן עם אביו על רכישת הקרקע לאורך העונה ה-23. הפטריארך המשפחתי הוציא את הנכס מהשוק והמיר אותו להשכרה לטווח קצר באוקטובר.

בעבר, אודרי פתחה על דחייתו של חמה את הצעתם דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ב-1 ביוני.

"ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד", הסבירה. "זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם זאת מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה. זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

אישיות TLC הסבירה אז שהם הבינו שקניית הקרקע "לא נועדה להיות" מכיוון ש"משפחתו של ג'ר לא הייתה ממש מיושרת בהתקדמות לקראת [them] לרכוש אותו בתור [they] חשבו שהם היו."

קישור מקור