איך אני מרגיש לגבי ג'ייק לצאת עם מילי בובי בראון

היא האחת! אגדת מוזיקה ג'ון בון ג'ובי הביע את מחשבותיו על בנו ג'ייק בונג'ובימערכת היחסים של מילי בובי בראוןחושף שמשפחתו "כולה מעריצה" את השחקנית.

"אביו המפורסם של ג'ייק בונג'ובי ג'ון תומך מאוד במערכת היחסים שלו עם מילי וכך גם אמו, דורותיאה", על פי מקורב ששוחח עם חיי הוליווד.

מערכת היחסים ביניהם התקדמה לכאורה מאז שהם הפכו לרשמיים ביוני 2021, בתור דברים מוזרים הכוכב, בן 18, הביא את הילד הסלבריטאי, בן 20, להקרנת הבכורה של התוכנית בעונה 4 במאי 2022, לצד אירועי שטיח אדום אחרים. הם אפילו התקדמו מחוץ ל עין ציבורית כמו מילי פגשה את משפחתו של ג'ייק והם לא יכולים שלא להתפרץ על העשרה.

"מילי פגשה את כל משפחתו של ג'ייק וכולם מעריצים אותה", אמר המקורב. "הם לא יכלו להיות מאושרים יותר שהוא עם אישה כל כך יפה, אכפתית ואוהבת."

Shutterstock

למרות שהשניים צעירים למדי, האמן "חי על תפילה". חושב שהאהבה שלהם היא הדבר האמיתי. "הרבה אנשים מאמינים שג'ייק ומילי פשוט חווים אהבת גורים צעירים ושהיא לא תחזיק מעמד, אבל הוריו של ג'ייק יודעים שזה יכול להימשך כי הם היו בני גילם של ג'ייק ומילי כשהם התחילו לצאת ב-1980", הסביר הפנימי.

ה אנולה הולמס שַׂחְקָנִית התייחסה בפומבי למערכת היחסים שלה במהלך ראיון בינואר 2022 עם שבע עשרה מגזין. "אני אוהבת את 'צעד אחד קדימה 3 צעדים אחורה'", אמרה לפרסום תוך כדי שהיא אמרה מה האהוב עליה אוליביה רודריגו השיר היה בזמנו. "זה גורם לי לרצות לבכות בכל פעם. אני חושבת שהחבר שלי יהרוג אותי אם אקשיב לזה יותר סביבו", הוסיפה.

חלפה שנה למערכת היחסים שלהם ונראה שהשניים פשוט נעשים חמודים יותר ויותר מכל פוסט באינסטגרם אחד של השני. מילי הקניטה את מערכת היחסים שלה עם החבר שלה בחיים האמיתיים והיפה שלה על המסך כשג'ייק ביקר דברים מוזרים מתרחש בזמן שצוות השחקנים צילם את העונה הרביעית במאי 2022.

"כששני עולמות מתנגשים", היא כתבה את הפוסט באינסטגרם שלה בין החבר שלה לקוסטר פין וולפהארד. "יבנות המסך והמחצה שלנו", הגיב חשבון האינסטגרם הרשמי עם אימוג'י עין לב.

קישור מקור