איך אשתו של ג'ון דיוויד מרוויחה כסף

סומך על חשבון הבנק שלה! ג'ון דיוויד דוגראשתו של, אבי דוגר (לבית ברנט), היא אישה עובדת. גלה את השווי הנקי שלה וכיצד היא מרוויחה את הכסף שלה.

מה השווי הנקי של אבי דוגר?

לג'ון דיוויד ואבי יש שווי נקי משותף של 500 אלף דולר, לפי הרשימה.

איך אבי דוגר מרוויח כסף?

בעוד שרבים מבני משפחת דוגר מרוויחים כסף מהעבודות שלהם בריאליטי או באמצעות מדיה חברתית, אבי היא אחות מעשית מוסמכת. היא זכתה בתואר במדינת הולדתה אוקלהומה ב-7 באוגוסט 2017.

מעריצים יכלו לצפות באבי ממשיכה בקריירה שלה בתוכנית הריאליטי של משפחתו של ג'ון דיוויד. במהלך פרק עונה 9 של סומך על עם הכותרת "לבית סבתא אנחנו הולכים", היא הצטרפה אליו למסע שליחות לפיליפינים, שבועות ספורים לפני שהם קשרו את הקשר. היא ניצלה את הניסיון הסיעודי שלה במהלך הטיול ואף פתחה את הסיבות מדוע היא המשיכה בקריירה.

TLC

"כשגדלתי, אפילו לא שקלתי את הרעיון להיות אחות", הסביר איש הטלוויזיה. "אבל ברגע שסבי וסבתי חלו במחלה סופנית, יצא לי לתקשר עם אחיות בבית החולים, בהוספיס ובאחיות בריאות הבית, וזה באמת מה שהצית את הרעיון להיות אחות." אבי הוסיפה, "אני פשוט אוהבת לטפל באנשים".

אבי עזבה את ההנקה בזמן שתכננה את חתונתה עם ג'ון דיוויד, אם כי ציינה שהיא רוצה לחזור לעבודה ומקווה לשמור על הרישיון שלה מעודכן.

בינתיים, ג'ון דיוויד מפרנס את משפחתם בכך שהוא טייס, בעל שירות גרירה ועבודה כשוטר, מה שדומה לשוטר.

כמה ילדים יש לג'ון דיוויד ואבי דוגאר?

ג'ון דיוויד ואבי קשרו את הקשר בנובמבר 2018.

בני הזוג קיבלו את ילדם הראשון, בת בשם גרייס אנט דוגר, ב-2020.

במאי 2022, כוכבי TLC לשעבר עלו לאינסטגרם והודיעו שהם מצפים לתינוק מספר 2. "לילדה הקטנה שקוראת לי אמא, ולילד הקטן שלנו שיבוא בסוף הקיץ, אני אוהב אותך לנצח!" אבי כיתוב א תמונה מציגה את הבייבי באמפ שלה בשמלה ורודה זורחת תוך שהיא מחזיקה ידיים עם גרייס.

מאוחר יותר התברר שהם מצפים לבנם ב-8 בספטמבר 2022. תאריך היעד שותף כאשר ג'ון ואבי פרסמו את רישום התינוקות שלהם ב- registryfinder.com.קישור מקור