איך בתו של אלביס עשתה כסף

למרות היותו הילד היחיד של אלביס פרסלי המנוח, ליסה מארי פרסליהשווי הנקי של באופן מפתיע נמוך ממה שהיה אמור להיות ליורש היחיד שלו תמורת הון. המשיכו לקרוא לפרטים על כמה כסף יש לליסה מארי.

מה השווי הנקי של ליסה מארי פרסלי?

בתו היחידה של אלביס מוערכת בכ-16 מיליון דולר שווי נטו של סלבריטאים, ויש לזה קשר רב להונו של אביה ב-100 מיליון דולר שירשה בזמן מותו. לדברי ליסה, היא נקלעה לצרות כלכליות כאשר סמכה על מנהל העסקים שלה לשעבר בארי סיגל עם המזומן שלה.

מאט ברון/BEI/Shutterstock

איך ליסה מארי פרסלי איבדה את הונה?

לאחר שביצעה כמה השקעות רעות, הפזמונאי הגיש תביעה נגד בארי והחברה שלו, Provident Financial Management, על כך שביזבו לכאורה את הונו של אביה והותירו לה רק 14,000 דולר בשנת 2018. במסמכי בית המשפט, שהגיעו לידי דואר יומיליסה טוענת שבארי הייתה "פזיזה ורשלנית" עם הכספים שלה וגרמה לה להשקיע ב אמריקן איידולחברת האחזקות של, שפשטה רגל.

לדברי המוזיקאי, בארי נתן לה יותר מסתם עצות רעות. היא טוענת שהוא השתמש בכסף שלה כדי לשלם לעצמו "משכורת שנתית ממוצעת של 701,000 דולר לשנה", כשהיא כבר הפסידה כסף בקצב מטורף. לאחר שליסה הפכה שבורה, היא הגישה תביעה משפטית נגד בארי לפני שתבע אותה נגד פיצויים עצומים של 800,000 דולר.

כמו ליסה, בארי האמין שלאבדן הונו של אלביס יש כל קשר לצד השני. הוא אומר שליסה "בזבזה" את הכסף שקיבלה מאחוזה של אביה, כי לבדרן היו "הרגלי הוצאות בלתי נשלטים" שאילצו אותה לאבדון כלכלי.

עם זאת, ליסה טוענת שבארי מעולם לא נתנה לה עצות נהדרות כיצד לטפל בכסף שלה. "אילו בארי חושף בפני ליסה את המצב הפיננסי האמיתי של הנאמנות והגביל את ההוצאות ל'הכנסה' של הנאמנות ולא לנכסיה העיקריים, ליסה הייתה חיה בנוחות מתקציב שנתי של בין 1.5 ל-2 מיליון דולר בשנה, לאחר מסים", המסמכים. לקרוא. "[But] בארי הוביל שוב ושוב את ליסה להאמין שהיא ב'מצב טוב' עם הכספים שלה".

מלבד העיזבון של אביה, ליסה הרוויחה סכום כסף טוב על שלושת אלבומיה, עכשיו מה, סופה וגרייס ו לכל מאן דבעישהגיע למקום ה-5 במצעד 200 האלבומים של בילבורד.

זמרת "Over Me" צברה גם קצת עושר בניהול גרייסלנד, שהוא "מוזיאון אלביס הגדול והמקיף בעולם", על פי אתר אינטרנט. בשנת 2006, גרייסלנד הוכרזה כנקודת ציון היסטורית לאומית והיא רשומה גם במרשם הלאומי של מקומות היסטוריים. למרות שליסה איבדה את הונו של אביה, היא פועלת בזכות אלביס בכך שהיא שומרת על מורשתו בחיים.

קישור מקור