איך הוא הרוויח כסף ב-NBA, DWTS

אַתלֵט אימאן שומפרט צבר הון נטו גדול בזכות הקריירה הארוכה שלו ב-NBA רוקדים עם כוכביםהתעסקות במוזיקה ועוד. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על איך הוא הרוויח כסף לפני מעצרו.

מה השווי הנקי של אימאן שופרט?

השווי הנקי של שומפרט מוערך ב-30 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איך אימאן שומפרט מרוויח כסף?

יליד אילינוי החל את קריירת הכדורסל המקצוענית שלו ב-2011 כשהחל לשחק בניו יורק ניקס. היו לו שנים ראשונות איטיות לאחר שסבל מפציעות מרובות בברך. עם זאת, לאחר שהועבר בטרייד לקליבלנד קאבלירס ב-2015, הוא מצא את הרגל שלו ועזר לקבוצתו להגיע לגמר ה-NBA של 2015.

הודות לשנה הראשונה שלו, הוא חתם על הארכת חוזה של 40 מיליון דולר עם הקבוצה מאוהיו אך המשיך להיאבק בפציעות מרובות. במהלך הקריירה שלו שיחק גם בסקרמנטו קינגס, יוסטון רוקטס וברוקלין נטס.

הנטס ויתרה עליו ב-2019 ומאז לא עלתה על המגרש. למרות שהוא לא הודיע ​​רשמית על פרישה, הבוגר של ג'ורג'יה טק הודה שזה נחמד לעשות "משהו אחר".

"אין לי חוזה, אז נכון שאני לא אשקר לעצמי כאילו אני לא נהנה לעשות דברים אחרים", אמר שומפרט. אַתלֵטִי במרץ. "אני רק לוקח את האתגרים ואומר כן להכל."

לאחר שעזב את מגרש הכדורסל, שומפרט המשיך לזכות בעונה 30 של רוקדים עם כוכבים עם בת זוגו, דניאלה קרגחוהופיע במהלך ה DWTS סיור 2022. מגוון דיווח ב-2019 ששלושת המתמודדים האחרונים בתוכנית התחרות יכולים לקחת הביתה 295,000 דולר לכל היותר.

CraSH/imageSPACE/Shutterstock

"השמחה העיקרית שיש לי עם להיות איתי רוקדים עם כוכבים הוא לא צריך להסתיר את עצמי, אפילו לא קצת", פרץ שומפרט לפני שזכה בגביע כדור המראה.

בנוסף, הספורטאי הוציא אלבום בשם תתעורר אהבה בשנת 2020 והופיע במספר רצועות מובילות אחרות כולל "Handel Bars", "Dear Kendrick" ו-"The Name Drop".

אב לשניים, שחולק את הילדים אימאן טיילה שומפרט ג'וניור ורו רוז שומפרט עם אשתו טייאנה טיילורמחזיק גם בתים מרובים ברחבי הארץ, כאשר מקום מגוריו הראשי באטלנטה, ג'ורג'יה.

שווי נקי של אימאן שומפרט: איך הוא מרוויח כסף מ-NBA, DWTS טייאנה טיילור
מישל איב סנדברג/שטרסטוק

למרות הקריירה הפורחת שלו, שומפרט נקלע לצרות משפטיות כשנעצר על כך שהיה מריחואנה בתרמילו בנמל התעופה דאלאס/פורט וורת' ב-30 ביולי, TMZ דיווח. האישום מסווג כעבירה של כלא המדינה, והוא עלול לעמוד בפני עד שנתיים מאסר וקנס של 10,000 דולר אם יורשע. שומפרט ממתין למשפט.

קישור מקור