איך הוא מרוויח כסף, הכנסה

איך הוא מרוויח כסף, הכנסה

חבר Try Guys לשעבר נד פולמר אולי לא מפורסם מחוץ לערוץ של צוות היוטיוב שלו ולתוכנית Food Network שלהם, אבל הכישורים הקומיים והנכונות שלו לנסות כל דבר הפכו אותו לאיש עשיר מאוד. המשיכו לקרוא כדי לגלות כמה כסף נד שווה ואיך הוא הרוויח את הכנסתו.

מהו השווי הנקי של נד פולמר?

לפי הערכות, נד שווה 10 מיליון דולר נכון ל-2022 תובנות נוף.

איך נד פולמר מרוויח כסף?

נד היה חבר מייסד של Try Guys, המורכב מ זך קורנפלד, יוג'ין לי יאנג ו קית הברברגר. הם התחילו ב-Buzzfeed ב-2014 עם סרטון של החבר'ה מנסים תחתונים וחוטיני לנשים בפעם הראשונה. הצוות עזב כדי להשיק ערוץ יוטיוב משלהם ב-2018, שנכון לספטמבר 2022 יש לו 7.8 מיליון מנויים. הם עשו הכל, החל מרכישת קולוניקים, אכלו את כל התפריט בפיצה האט, ניסו מוצרי יופי של Amazion 5 כוכבים ועד ניסיון סטנד-אפ בסרטונים שלהם.

באוגוסט 2022, ה-Try Guys השיקו את תוכנית המזון ו-Discovery+ משלהם, טיול דרך ללא מתכון עם החבר'ה לנסות. ב ידיעה לתקשורתהרשת הסבירה שהנחת היסוד היא שהחבר'ה לנסות "יבחנו את האינסטינקטים הקולינריים שלהם לשחזר פריטי תפריט ייחודיים במסעדות ברחבי הארץ – והמנות האחרונות נמצאות על כל המפה. בכל פרק, החבר'ה מגיעים לעיר חדשה ומבקרים בשני מפעלים מקומיים שבהם כל אחד צריך לנסות להכין את המנה הידועה ביותר של המסעדה ללא מתכון או הדרכה".

"בסופו של דבר, ה-Try Guy עם המנה המוצלחת ביותר כפי שנקבע על ידי שף מקומי ושופט אורח, זוכה ומקבל את ההזדמנות להכניס את המנה שלו לתפריט המסעדה", נכתב.

נד פולמר הוא סופר

יחד עם אשתו, אריאל, נד חיבר ספר הבישול של דייט נייטשפורסם בספטמבר 2021. "עבור נד ואריאל פולמר, בישול משותף תמיד היה שפת אהבה, ועכשיו – עם תמונות מדהימות ו-10 שנים של סיפורי היכרויות שטרם נשמעו וטיפים לזוגיות – הם מנסחים את זה הכל על השולחן", האמזון של הספר תיאור read, שכלל מתכונים לפריטים כמו "פיצה דייט שלישי" ו"נטפליקס וצ'ילי".

נד ושאר ה- Try Guy הוציאו את הספר מעורר ההשראה הכוח הנסתר של F-king בשנת 2019, שם הם שיתפו את האסטרטגיות שלהם להתגבר על פחד, ספק עצמי וחוסר ביטחון.

האם נד פולמר עדיין עם החבר'ה לנסות?

הלהקה פרסמה הצהרה באמצעות טוויטר ב-27 בספטמבר 2022, זה אמר שנד "לא עובד יותר עם The Try Guys. כתוצאה מבדיקה פנימית יסודית, איננו רואים יחד דרך קדימה. אנו מודים לך על תמיכתך בזמן שאנו מנווטים בשינוי זה."

נד חשף בפוסט שלאחר מכן הצהרת אינסטגרם שהיה לו "יחסים בהסכמה במקום העבודה". הוא המשיך והוסיף, "אני מצטער על כל כאב שמעשיי אולי גרמו לחבר'ה ולאוהדים אבל יותר מכל לאריאל. הדבר היחיד שחשוב כרגע זה הנישואים שלי והילדים שלי, ושם אני הולך למקד את תשומת ליבי".קישור מקור