איך החבר של אמא ג'ון, ג'סטין, תומך במסע הירידה שלה במשקל

כל כך תומך! אמא ג'ון שאנון גילתה איך החבר שלה, ג'סטין סטראודתומך בה בתוך מסע הירידה במשקל בראיון וידאו בלעדי עם בקשר.

"הוא 5'4, 120 ק"ג רטוב, אבל הוא תמיד אומר לי שהוא לא רוצה אותי, כאילו, גדול במיוחד, אבל הוא אוהב בנות עבות יותר", אומר יוני על אמן הקעקועים ג'סטין, 34. לאחר שציין שהיא היה 240 ק"ג. במשך זמן מה, מוסיף יוני, "זה היה ככה. כאילו, אני סתם מסתובב כאן במשך זמן מה."

ה מאמא יוני: מ-Not to Hot כוכבת, בת 42, הרהרה גם כיצד מערכת היחסים שלה עם ג'סטין שונה מהרומנים שעברה. "הוא מבין, כאילו, מה עברתי. כאילו הוא יודע הכל והצלחתי לחלוק חלקים מהחיים שלי שמעולם לא הצלחתי לחלוק עם אף אחד", היא גועשת. "הוא מסוגל לדעת, כאילו, מה קורה. הוא יודע מה קורה בעבר שלי. הוא יודע מה קרה, מה קורה עכשיו. והוא אומר, 'בסדר, אני פשוט אוהב אותך דרך זה'".

כוכב הריאליטי שיתף אז תובנה לגבי איך בני הזוג מבלים יחד. "הדבר האהוב עלי הוא כשאנחנו פשוט שוכבים במיטה ואנחנו די אוהבים, אני לא יודע, ממש כמו להיות מטומטמים", אומר יוני.

Broadimage/Shutterstock

במרץ 2022, יוני וג'סטין עוררו שמועות על אירוסין כאשר נצפו לקנות טבעות אצל תכשיטי קיי בקניון אובורן באובורן, אלבמה. עם זאת, אם לארבעה התעקשה שהיא לא מתכוונת ללכת במעבר.

"לא, מותק, תן לי להגיד לך משהו. הטבעת הזו על היד שלי כבר תשע שנים", היא אומרת ל-In Touch תוך שהיא מצביעה על טבעת. "היו כל כך הרבה סיפורים ואני כמו, 'תראה, מותק, זה על היד שלי כבר תשע שנים'".

באוקטובר 2021, איש הטלוויזיה רמז שיש לה "בוז חדש" בזמן שהציגה תמונה של דיו טרי האמה שלו באינסטגרם שלה. היא לא נתנה רמזים מיהו עניין האהבה שלה ורק תייגה את המקעקע באותו זמן. "@princeofink תמיד עושה עבודה מדהימה תודה שחיברת את הבוז החדש שלי עם קצת דיו נתראה בקרוב", כתב יוני.

ואז בדצמבר, יוני פתחה על חיי הדייטים שלה בפוסט כנה בפייסבוק. "אם הם באמת משמחים אותך והם מי שאתה רוצה להיות איתו לשארית חייך, פשוט תוודא שהם יודעים שאתה מעריך, אסיר תודה ואסיר תודה שיש לך אותם ובמזל שהם אומרים להם שאתה אוהב אותם אפילו שאתה אוהב אותם. מטורף", כתבה אז.

יוני החלה את הרומן האחרון שלה לאחר שנפרדה מהחבר הוותיק שלה ג'נו דואק שנה שעברה. היא הייתה מקושרת ל-TikToker לזמן קצר ג'ורדן מקולום לפני שהתאהב בג'סטין.

אמא יוני: הדרך לגאולה חוזר ביום שישי, 13 במאי.

קישור מקור