איך היא מרוויחה את הכסף שלה

מישל דוגר אספה שווי נטו גדול למדי מאז תחילת המופע של משפחתה 17 ילדים וספירה ב 2008.

בעוד שלכוכבת הריאליטי יש את אימפריית הנדל"ן שלה ושל בעלה לחזור עליה, השווי הנקי שלה ספג מכה גדולה לאחר ביטול התוכנית של משפחתה ב-2015. על פי דיווח על משפחתם "מפסידה 850,000 דולר בשנה", לפי השמשלאחר ש-TLC משך את התקע בסדרה האחרת של השבט סומך על בעקבות ג'וש דוגרמעצרו והאישומים הבאים באשמת שני סעיפי קבלה והחזקת פורנוגרפיית ילדים.

"המשפחה קיבלה בערך 80 אלף דולר עבור כל נתח צילום, וחלק מהעונות היו ארוכות יותר מאחרות, אבל הם תפסו בממוצע 850 אלף דולר בעונה", אמר מקור לפרסום ביולי 2021.

מישל וג'ים בוב שברו את שתיקתם על ביטול התוכנית בהצהרה ב-3 ביולי 2021.

"קשה להאמין שעברו יותר מ-17 שנים מאז שפנתה אלינו לראשונה חברת הפקות שרוצה לעשות סרט דוקומנטרי בן שעה על הלוגיסטיקה של גידול 14 ילדים", ההודעה שפורסמה ב- אתר המשפחה, לקרוא. "המשפחה שלנו גדלה (וגדלה!) לנגד עינינו ובטלוויזיה הלאומית, והמסע היה מופלא – בעקבות אלוהים זו הרפתקה מרגשת!"

גלול כדי לראות את השווי הנקי הכולל של מישל ואיך היא מרוויחה את הכסף שלה!

מהו השווי הנקי של מישל דוגר

השווי הנקי הכולל של מישל דוגר מוערך ב-3.5 מיליון דולר נכון לשנת 2022, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איך מישל מרוויחה את הכסף שלה?

למרות שהדוגארים ידועים כמי שעוקבים אחר תפקידי מגדר מסורתיים בבית, ה משפחת דוגר אטריארך – מי משתף 19 ילדים עם בעל ג'ים בוב דוגר – גילתה באוקטובר 2020 שהיא סוכנת נדל"ן מורשית.

"יש ארבעה מתווכים במשפחה שלנו עכשיו!" היא כתבה בזמנו פוסט באינסטגרם. "ירמיה עבר את המבחן שלו היום ומצטרף לג'ים בוב, ג'וזף ולי כסוכני נדל"ן מורשים! מזל טוב ירמיהו!"

באדיבות משפחת דוגר/אינסטגרם

הנדל"ן של מישל דוגאר

מישל וג'ים בוב מפעילים עסק נדל"ן משגשג, בבעלותם יותר מ-100 דונם של קרקע במדינת הבית שלהם, ארקנסו. בני הזוג ממשיכים לקנות ולמכור נכסים ביחד ורוכשים קרקעות ונכסים מסחריים מאז תחילת שנות האלפיים.

ג'ים בוב רכש מגרש של 20 דונם בשנת 2000, שם בסופו של דבר ישכון ביתם העתידי שהמשפחה בנתה כפרויקט קבוצתי. מאוחר יותר רכשה המשפחה קרקע נוספת סביב הנכס הראשוני.

בנוסף לבעלות על כמויות גדולות של קרקעות, בני הזוג גם מעיפים באופן קבוע בתי מגורים. הם מכרו את אחוזת ספרינגדייל, ארקנסו, המשופצת שלהם ב-1.53 ​​מיליון דולר במרץ 2020, לאחר שרכשו אותה ב-230,000 דולר ב-2014 וביצעו שיפוצים נרחבים, לפי Realtor.com.

קישור מקור