איך היא מרוויחה את הכסף שלה

איך היא מרוויחה את הכסף שלה

בתור הבכור דוגר בת שלא ילדה ילדים, יאנה דוגר הצליח לחסוך יותר כסף בכך שלא היה צריך להאכיל ולהלביש משפחה גדולה. כתוצאה מכך, כוכב הריאליטי לשעבר הצליח לחסוך שווי נקי של 400,000 דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

בביוגרפיה שלה באינסטגרם, יאנה מציינת את עצמה כ"שיפוצניק". יש לה עניין מובהק בעיצוב פנים, שכן היא פרסמה תמונות שלה בודקת הכל מחנויות רהיטי וינטג' ועד שְׁבָב ו ג'ואנה גיינסשוק מגנוליה בוואקו, טקסס.

יאנה נוסעת בגלל עבודתה, שלקחה אותה לעיר החטאים באוגוסט 2021 ליריד עיצוב. היא כתבה כמה תמונות כשהן מסתכלות על פריטי פנים שונים כמו אגרטלים ומחזיקי נרות, "עדיין חולם על כל הדברים היפים שראיתי בשוק של לאס וגאס! כל כך הרבה השראה ממעצבים וספקים מכל העולם!"

בתמונה מנובמבר 2020, היא נראתה מאחור עוברת במעבר פח הצבע של חנות שיפוץ בית, וכותבת בכיתוב, "מצטיידים לסבב נוסף של פרויקטים! זה כמו עבודה חלומית כשאתה מגיע לעבוד עם האחים שלך". חוץ מ ג'וש דוגרשהורשעה בדצמבר 2021 באשמת פורנוגרפיה של ילדים ולאחר מכן נידונה ל-12.5 שנות מאסר, לג'אנה יש עוד תשעה אחים שיכולים לעזור בעבודות שיפוץ הבית שלה, מה שכנראה עוזר לה לחסוך כסף בכך שלא לשכור עזרה חיצונית יקרה.

המעריצים הכירו את יאנה בתוכנית ה-TLC המקורית של משפחת דוגר, 19 ילדים וסומכים על. לאחר מכן היא הופיעה בספין-אוף, סומך על. יאנה היא סופרת שפורסמה, לאחר שהייתה שותפה לכתיבת הספר, לגדול דוגאר: זה הכל על מערכות יחסיםיחד עם אחיותיה ג'יל דוגאר דילארד, ג'סה דוגאר סיוואלד ו Jinger Duggar Vuolo.

יאנה כנראה למדה איך לחסוך ולחסוך את הכסף שלה על ידי פנייה להוריה, ג'ים בוב ו מישל, כדוגמאות. שאל הפטריארך המשפחתי במהלך ראיון ב-2017 עם הצג היום"איך [other] אנשים משלמים ריבית על החוב בנוסף להסתדר?" ואז הסביר, "מה שעשינו זה משהו שהרבה אנשים לא רוצים לעשות. זה לא עומד בקצב של הג'ונס. תמיד נהגנו ברכבים ישנים יותר; מעולם לא קנינו רכב חדש."

אבל בעוד שמישל הוסיפה שהם קנו בגראז' סייל של בגדים כדי לחסוך כסף, יאנה מעדיפה להתלבש בצורה מסוגננת, מה שכנראה נובע מאהבתה לעיצוב. היא גם לא מפחדת לפנק את עצמה נסיעות לסלון, שם היא הראתה למעריצים איך היא מקבלת טיפולי צביעה בבליאז' על הלוקים הארוכים שלה. מכיוון שג'אנה רווקה ואין לה ילדים כמו האחים שלה, היא יכולה להרשות לעצמה לפנק את עצמה לעתים קרובות יותר!קישור מקור