איך היא מרוויחה כסף אחרי פלייבוי

היא עושה הכל! הולי מדיסון הרוויחה שווי נקי עצום – וחשבון הבנק שלה ממשיך לגדול למעלה מעשור לאחר שעזבה פלייבוי. המשיכו לקרוא כדי לראות איך היא מרוויחה כסף היום.

מה השווי הנקי של הולי מדיסון?

השווי הנקי של המודל מוערך ב-16 מיליון דולר, לכל שווי נקי של סלבריטי.

איך הולי מדיסון מרוויחה כסף?

הולי יצאה מפורסמת פלייבוי היוצר יו הפנר מ-2001 עד 2008, אבל היא עשתה את עיקר עושרה בעצמה. לאחר שניתקה קשרים עם איל המגזין, הדוגמנית עלתה לקרקע עם שלה פרויקטים.

היא כיכבה בתור Bo Peep in הציצו וראומופע בימת בורלסק כוריאוגרפי שיצר זוכה פרס טוני ג'רי מיטשל, לשבחי הביקורת הרבה. הולי כיכבה בתוכנית בלאס וגאס מ-2009 עד 2012.

לאחר מכן היא הפכה למפיקה בפועל בפעם הראשונה עם ספיישל הטלוויזיה שלה, להולי יש תינוקשתיעדה את הולדת בתה, קשת, אותה היא חולקת עם בעלה לשעבר פסקוואלה רוטלהבשנת 2013. הולי ילדה מאוחר יותר את בנה שלה ואת בנה של פסקואל, פורסט, בשנת 2020.

הקמת משפחה לא האטה את הולי. היא המשיכה לפעול בפרויקטים שונים – כמו ב-2015 שרנאדו 3: הו לעזאזל לא! ו CSI: חקירת זירת פשע. היא גם הופיעה בתור עצמה בוקר טוב אמריקה, שף מאסטרים מובילים, מטבח הגיהינום ועוד.

הולי זכתה לתשומת לב רבה בזכות שני ספריה – במורד חור הארנב: הרפתקאות סקרניות וסיפורי אזהרה של ארנב פלייבוי לשעבר ב-2015 וב-2016 יומני וגאס: רומנטיקה, הטלת קוביות והדרך להמצאה מחדש. במיוחד, הכנות שלה לגבי הניסיון שלה עם פלייבוי בספרה הראשון הובילה ליותר הזדמנויות עסקיות.

הולי מנחה כעת פודקאסט בשם "Girls Next Level" עם חבר למשחק לשעבר ברידג'ט מרקוורדשם הם חושפים אמיתות מפתיעות תוך כדי צפייה חוזרת בפרקים ישנים של בנות ליד. יליד אורגון משמש גם כמפיק בפועל של תעודות זהות רצח פלייבויששודר לראשונה ביום שני, 26 בינואר.

האם הולי מדיסון שילמה על ידי 'פלייבוי'?

אמנם נראה כאילו הולי הייתה עושה חלק ניכר מהשינוי מהתקופה שלה בשעה פלייבוי, זה בעצם לא המקרה. כשענתה לשאלות דרך יוטיוב, היא גילתה גילוי מפתיע לאחר שנשאלה אם היא מרוויחה ממנו תמלוגים בנות ליד.

Jim Smeal/BEI/Shutterstock

"לא ברור שלא. הייתי בתוכנית ריאליטי, לא הייתי מוגן על ידי שום איגוד. העבודה הזו לא נתפסה כתחת סמכות שיפוט של SAG-AFTRA", הסבירה הולי ב-2021. "אף אחד לא דאג לנו בכל הנוגע לשאריות וכמובן שזה מעולם לא היה מובנה בעסקאות שלנו, כי למה שזה יהיה מובנה בעסקאות שלנו ?"

הולי הודתה שדברים השתנו לא מעט בבידור, אבל זו הייתה תקופה אחרת כאשר תוכנית הריאליטי עלתה לראשונה ב-2005.

"לא שהשאריות הן כל כך הרבה כסף בכל מקרה או שזה משנה, אלא רק איך שהתייחסו אלינו ואיך לא נתנו לנו לעורכי דין או סוכנים להסתכל על החוזים שלנו, שלעולם לא יעופו, זה לא היה קורה היום." היא הסבירה. "ורק העובדה שכבר היינו במערכת היחסים המוזרה והאישית הזו שהיתה מאוד כת, ואז רק העובדה שכשהתחילו להראות עירום בתוכנית שחשבנו שייטשטש, אף פעם לא הזהירו אותנו… כולה הדבר מגעיל בעיני."

קישור מקור