איך המראה שלה השתנה

איך המראה שלה השתנה

הו, כמה השתנו הזמנים! מישל דוגרהסגנון של זה השתנה לא מעט במהלך השנים. משיער שנות ה-80 ועד (לְהִתְנַשֵׁף) מכנסיים, ה סומך על אלום הפך לאט אבל בטוח מודרני יותר.

עוד בשנת 2013, המטריארך של משפחת דוגר – שחולק 19 ילדים עם בעלה ג'ים בוב דוגר – הסבירה את ההיגיון מאחורי קוד הלבוש הצנוע שלה.

"אחרי שנולדתי מחדש והתנצרתי, באמת התחלתי לכסות", אמרה במהלך שאלות ותשובות של TLC. "הרגשתי כאילו האל אומר לי, 'אתה יודע מה, אתה כנראה לא צריך ללבוש את זה. זה קצת נמוך, או קצת גבוה מדי, אתה יודע?' פשוט באמת הרגשתי שאני צריך לציית למה שאלוהים אומר לי קודם ולהבין אחר כך. ואז ראיתי בכתובים הרבה דברים שעזרו לי להבין למה אני מרגיש לא בנוח עם בחירות הלבוש הקודמות שלי".

אחרי הגילוי הזה, אמא של טלוויזיה בריאליטי אמרה שהיא ניקתה את הארון שלה והתחילה רעננה, אספה חצאיות ושמלות מחנויות יד שנייה מקומיות. וילדיה הלכו בעקבותיה.

"למדנו כמשפחה, גילינו שאנחנו יכולים להעלות את הרעיון שלנו מהי חשבנו שצניעות, אבל באמת רצינו לראות מה כתבי הקודש אומרים על זה", אמרה למעריצים. "הפרשנות שלנו הייתה שצריך לכסות מהצוואר ועד הברך. על ידי שמירת השטחים הפרטיים האלה, אין שום 'הונאה' שקורה".

אם אתה תוהה מה המשמעות של "הונאה", היא פירטה יותר. "מלמדים את הילדים שלי את ההגדרה של הונאה כמעוררת רצונות שלא ניתן להגשים בצדק. אנחנו לא מאמינים בהונאת אחרים בדרך שאנחנו מתלבשים”.

בימינו, מישל ידועה כמעצבת ג'ינס ג'ינס, חולצות משובצות ותליון היסוד שלה עם הבחירות האופנתיות שלה בצילומים משותפים ל- חשבון האינסטגרם של משפחת דוגר.

המשך לגלול בגלריה למטה כדי לראות את השינוי המלא של מישל!קישור מקור