איך המראה של המשפחה השתנה

איך המראה של המשפחה השתנה

ה דוגרס לראשונה עשו את הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה בספיישל של 2004 14 ילדים ושוב בהריון, ואת שלהם סִגְנוֹן משך את תשומת לב הצופים.

מ חצאיות ארוכות ו שיער ארוך אפילו יותר לשמלות משובצות וצווארונים מגושם, המעריצים היו מוקסמים מהמראה שלהם באותה מידה שהם היו המקור הגדול שלהם.

עוד בשנת 2013, מאטריארך של משפחת דוגר מישל דוגר – מי משתף 19 ילדים עם בעל ג'ים בוב דוגר – הסביר את ההיגיון מאחורי המשפחה המפורסמת קוד לבוש צנוע.

"אחרי שנולדתי מחדש והפכתי נוצרי, באמת התחלתי לכסות", אמרה המעודדת לשעבר במהלך TLC שאלות ותשובות בזמן. "הרגשתי כאילו האל אומר לי, 'אתה יודע מה, אתה כנראה לא צריך ללבוש את זה. זה קצת נמוך, או קצת גבוה מדי, אתה יודע?' פשוט באמת הרגשתי שאני צריך לציית למה שאלוהים אומר לי קודם ולהבין אחר כך. ואז ראיתי בכתובים הרבה דברים שעזרו לי להבין למה אני מרגיש לא בנוח עם בחירות הלבוש הקודמות שלי".

זמן קצר לאחר מכן, ה תוכנית ריאליטי אמא אמרה שהיא ניקתה את הארון שלה והתחילה רעננה, אספה חצאיות ושמלות מהמקומיים חנויות יד שניה. וכך עשו גם בנותיה.

בספר גדל דוגאר, ג'סה, ג'יל, ג'ינגר ו יאנה תיארו את לבושם, וציינו שהם "לא מתלבשים בצניעות" כי הם "מתביישים" אלא "להיפך".

"אנחנו מבינים שהגוף שלנו הוא מתנה מיוחדת מאלוהים ושהוא מתכוון לחלוק אותו רק עם בעלנו לעתיד…" הם כתבו. "אנו נמנעים מחתך נמוך, מראה מחשוף, פעור או עליוניות חשופות כתפיים; וכשצריך, אנחנו לובשים גופיה. אנחנו מנסים לעשות לנו הרגל לכסות תמיד את החלק העליון של החולצה שלנו בידיים כשאנחנו מתכופפים. אנחנו לא רוצים לשחק את משחק ההצצה עם קו הצוואר שלנו".

עם זאת, במהלך השנים נראה שכמה מבני המשפחה שכחו את "כללים." *שיעול, שיעול ג'ינגר ו ג'יל.* בימים אלה ניתן לראות את ג'ינגר לובשת חצאיות ושמלות – חלקן אפילו לחתוך מעל הברך! היא גם נהנית ללבוש מכנסי ספורט ומכנסיים קצריםמאוחר יותר מהרהר על החלטתה להתרחק מהמסורות של משפחתה בספרה משנת 2021, התקווה שאנו מחזיקים: מציאת שלום עם הבטחות אלוהיםשהיא כתבה יחד עם הבעל ג'רמי ווולו.

"אמא שלי תמיד הלבישה אותנו הבנות בחצאיות ושמלות, תקן שנלקח מדברים כ"ב, ה', שאומר 'אשה לא תלבש בגד של גבר'", הסבירה ג'ינגר בספרה. "צניעות הייתה נושא ענק בבית שלנו, והאמנו שלבישת חצאיות במקום מכנסיים היא חלק מרכזי מהצניעות. אבל רציתי לגלות בעצמי מה יש לתנ"ך לומר".

המשפיעה על המדיה החברתית גם שיתפה שהיא "מעולם לא מצאה קטע שאוסר ספציפית על נשים ללבוש מכנסיים", והוסיפה, "כשגדלתי, היה לי סט של סטנדרטים שלקחתי כמובנים… [But] האמונות שלי השתנו".

המשיכו לגלול כדי להסתכל אחורה על התפתחות הסגנון של ה-Duggars.

קישור מקור