איך הקרדשיאנס הפכו למפורסמים?  קים קרדשיאן ועוד

איך הקרדשיאנס הפכו למפורסמים? קים קרדשיאן ועוד

אתה יכול לעמוד בקצב? קשה להאמין ל קרדשיאן המשפחה לא תמיד הייתה מפורסמת! לא מאמין לנו? נסה להיכנס לרשתות החברתיות מבלי לראות קים קרדשיאןתוכן SKIMS מתמשך באינסטגרם או מצחיק קלואי קרדשיאן הערה בטוויטר. ובכל זאת, אפילו עכשיו, כשהם קיימים לכאורה מאז שאנחנו זוכרים, עדיין יש הרבה אנשים ששואלים למה הקרדשיאנס בכלל מפורסמות – ואיך הם הפכו להיות כל כך פופולריים?

אמנם קשה להאמין, אבל למשפחה יש רק בֶּאֱמֶת קיים כבר פחות או יותר עשור. מתעדכן עם הקרדשיאנים הוקרן לראשונה ב-2006 לאחר מכן קריס ג'נר ראה הזדמנות לתוכנית ריאליטי. קים – aka OG BFF to פריס הילטון – קיבלה תשומת לב מקלטת הסקס שלה עם החבר לשעבר ריי ג'יי.

"התחלתי להסתכל על הקריירה שלנו כמו כלים על לוח שחמט. כל יום, התעוררתי ונכנסתי למשרד שלי ושאלתי את עצמי, 'איזה מהלך אתה צריך לעשות היום?'" חשפה קריס בספר זיכרונותיה מ-2011. "זה היה מאוד מחושב. ההחלטות והאסטרטגיות העסקיות שלי היו מאוד מכוונות, מוגדרות ומתוכננות עד התואר ה-n'.

לְשֶׁעָבַר אמריקן איידול שופט ו KUWTK מפיק בפועל ריאן סיקרסט היה מעוניין ללמוד עוד על המשפחה. לפני שהסדרה התקבלה על ידי E!, ריאן נזכר שצילם ברביקיו בביתם. "כולם היו ביחד – משוגעים ומהנים עד כמה שהם אוהבים – והם זרקו אחד את השני לבריכה", הסביר. "חזרתי וראיתי את הקלטת. וחשבתי, 'אוי אלוהים, אנחנו חייבים להראות את זה ל-E!' … לא היה לנו מושג שזה יהפוך לעסקי תרבות הפופ המפלצתיים שזהו."

קיילי ג'נר הסביר ל ווג נוער ב-2016 היה קשה להיות נער באור הזרקורים. "זה כנראה הדבר הכי קשה," היא גילה. "אתה לא יודע מי אתה. לא ידעתי מי אני לפני שנה, ואני עדיין לא יודע בדיוק מי אני עכשיו. אתה מנסה להתבגר ולעשות טעויות וכולם מסתכלים. זה הפך לעבודה יותר ממי שאני. אני אפילו לא רוצה להיות האדם הזה יותר."

כמעט 16 שנים אחרי שנחתו על מסכי הטלוויזיה שלנו, משפחת קרדשיאן-ג'נר הפכה לאימפריה ענקית באופן קולקטיבי ואינדיווידואלי. לאחר שנפרד מ KUWTKהשבט הציג לראשונה את סדרת Hulu החדשה שלהם, הקרדשיאנסב-2022, שתמשיך לעונה שנייה.

המשיכו לקרוא כדי לראות איך המשפחה זכתה לתהילה!

קישור מקור