איך השחקן מרוויח את כספו

בזמן ג'ו אלווין עלה לכותרות בגלל הרומן הפרטי שלו עם טיילור סוויפטהוא גם שחקן מבוסס וכותב שירים זוכה גראמי. המשך לקרוא כדי ללמוד על השווי הנקי של ג'ו, הקריירה והקשר עם טיילור.

מהו השווי הנקי של ג'ו אלווין?

לג'ו יש שווי נקי של 4 מיליון דולר, לפי סלבריטאי נטו. אמנם השווי הנקי שלו עדיין מרשים, אבל זה רק אחוז אחד מהשווי הנקי של טיילור, שהוא 400 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איך ג'ו אלווין מרוויח את כספו?

ג'ו, שנולד בטונברידג' וולס, קנט, אנגליה וגדל בצפון לונדון, הוא שחקן.

הוא תמיד היה יצירתי והיה חלק מלהקת בית הספר של סיטי אוף לונדון בשם "Anger Management" כשהיה בסביבות גיל 13. ה שיחות עם חברים השחקן הצטרף לתיאטרון הלאומי הצעיר בשנות העשרה המאוחרות לחייו והמשיך ללמוד ספרות אנגלית ודרמה באוניברסיטת בריסטול. לאחר שסיים את לימודיו ב-2012, ג'ו למד משחק בבית הספר המלכותי המרכזי לדיבור ודרמה.

בסופו של דבר הוא חתם עם סוכן וערך את הופעת הבכורה שלו בסרט כדמות הכותרת בסרט 2016 הליכת המחצית הארוכה של בילי לין.

ג'ו הופיע מאז בסרטים כולל תחושת הסוף, מבצע גמר, המועדף, ילד נמחק, מרי מלכת הסקוטים, הרייט, המזכרת חלק ב', המכתב האחרון מאהובך ו כוכבים בצהריים. הוא יככב הבא ב- לנה דנהאם-סרט ביים, קתרין התקשרה לציפורי.

בנוסף לעבודתו בסרט, ג'ו שיחק גם במיני-סדרה מזמור לחג המולד.

Shutterstock

האם ג'ו אלווין כתב שירים עם טיילור סוויפט?

כשג'ו לא עסוק בעבודה, הוא כותב מדי פעם שירים עם טיילור. בזמן שהסגר יחד במהלך מגיפת COVID-19, ג'ו עזר לזמרת "סיפור אהבה" לכתוב את השירים "גלות" ו"בטי" תחת השם הבדוי וויליאם באוורי. השירים הופיעו באלבום שלה ביולי 2020 פוּלקלוֹר.

"בחרנו לעשות את זה כדי שאנשים, בראש ובראשונה, יקשיבו למוזיקה קודם כל לפני שינתחו את העובדה שעשינו את זה ביחד", אמר ג'ו בעבר ב- המופע של קלי קלרקסון על החלטתם שישתמש בשם עט.

הוא הפך לזוכה גראמי כאשר פוּלקלוֹר זכה באלבום השנה בטקס פרסי הגראמי לשנת 2021.

לאחר יציאתו של פולקלור, טיילור וג'ו חברו שוב לכתיבת השירים "Champagne Problem", "Coney Island" ו-"Evermore" מתוך אלבומה Evermore מדצמבר 2020.

מתי ג'ו אלווין וטיילור סוויפט התחילו לצאת?

טיילור וג'ו החלו לצאת באוקטובר 2016, אם כי לא הרבה ידוע על מערכת היחסים ביניהם והם בחרו לשמור על הרומנטיקה שלהם מחוץ לאור הזרקורים.

בפברואר 2022, סגנון חיים חשף באופן בלעדי שטיילור וג'ו מאורסים לאחר חמש שנות זוגיות.

"אני מודע לכך שאנשים רוצים לדעת על הצד הזה של הדברים. אני חושב שהיינו מוצלחים מאוד פרטיים, וזה שקע עכשיו עבור אנשים… אבל אני באמת מעדיף לדבר על עבודה", אמר ג'ו במהלך ראיון עם ווג הבריטי בשנת 2018.

גם הזמר "עדין" שתק על הרומנטיקה שלהם, אבל נתן לג'ו צעקה נדירה בזמן שקיבל את אלבום השנה בטקס פרסי הגראמי 2021. "ג'ו, שהוא האדם הראשון שאני שר כל שיר שאני כותב", התפרץ טיילור והוסיף כי "היה להם "כל כך כיף לכתוב שירים בהסגר" ביחד.

עוד לפני שהם כתבו מוזיקה ביחד, ג'ו שימשה כמוזה של טיילור לכמה משיריה.

קישור מקור