איך השחקן מרוויח כסף

בשנת 2014, בן 20 פיט דיווידסון הצטרף לצוות השחקנים של סאטרדיי נייט לייב. עם יותר מ-100 פרקים מתחת לחגורתו – ומספר רומנים מתוקשרים מאוד – יליד סטטן איילנד, ניו יורק, הוא אחד השמות הגדולים ביותר בהוליווד כיום. השווי הנקי המדהים של פיט מוכיח גם שהוא חבר ברשימת ה-A! כדי ללמוד עוד על האופן שבו פיט דיווידסון מרוויח את הכסף שלו, המשך לקרוא.

מהו השווי הנקי של פיט דיווידסון?

נכון לנובמבר 2022, לשחקן יש שווי נקי מוערך של 8 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

פיט דיווידסון הוא חבר שחקנים לשעבר של "סאטרדיי נייט לייב"

עובדה מהנה: פיט הוא בעצם לא הצעיר ביותר סאטרדיי נייט לייב חבר צוות אי פעם … אבל הוא אחד מהם! אנתוני מייקל הול הצטרף לסדרת קומדיית המערכונים המצליחה בגיל 17, אדי מרפי הצטרף בגיל 19 ו רוברט דאוני ג'וניור. הצטרף בגיל 20, קושר את פיט.

לפני ההצטרפות SNLפיט היה קבוע ב-MTV קוד גיא ו Wild 'N Out, אבל זה היה למעשה החלק הקטן שלו איימי שומרהסרט של 2015 תאונת רכבת שפתחו לו כמה דלתות רציניות.

"זה היה אחרי שאיימי שומר נתנה לי חלק תאונת רכבת ונפגשתי ביל האדר על הסט ודיברנו וקצת פגענו. הוא התקשר אליי שבוע לאחר מכן ואמר 'היי, המלצתי לך לורן מייקלס.' ואני הייתי כמו, 'למה?' פשוט כל כך הופתעתי. אפילו לא ידעתי שאני יכול לעשות אודישן", אמר פיט בעבר אֲנָשִׁים, בהתייחס ל SNL בורא. "והעובדה שקיבלתי את זה, פשוט לא האמנתי."

לפי מספר רשתות, פיט הרוויח 15,000 דולר לכל פרק של סאטרדיי נייט לייב. עם זאת, מסעו של הקומיקאי בתוכנית הגיע לסיומו ב-22 במאי 2022, כאשר הוא הופיע בפרק האחרון שלו.

ירדן שטראוס / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

איך פיט דיווידסון מרוויח כסף?

בנוסף ל SNLפיט הופיע במספר סרטים כולל להגדיר את זה, ביג טיים התבגרות, מלך סטטן איילנד, יחידת המתאבדים, בבוקר עם חבר מקלע קלי ו הכירו את חמודה מול קיילי קווקו. ל מלך סטטן איילנדפיט היה גם כותב ובמאי, שכן הסרט התבסס על חייו.

"עשיתי מחווה לאמא שלי ולאבא שלי, וזכיתי להתמודד עם הדברים האלה שמהם נמנעתי ממש הרבה זמן", אמר הקומיקאי בראיון ליוני 2020 עם CBS יום ראשון בבוקר. "ממש רציתי שזה יהיה ניקוי עבורי. אני מרגיש שהייתי צריך לדבר על זה בצורה הכי גדולה שאפשר ויכולתי להוציא את הסיפור שלי החוצה, אז אני מרגיש שעכשיו אני יכול לשחרר אותו".

אביו של פיט, סקוט דיווידסון, היה כבאי בניו יורק שמת ב-11 בספטמבר כשפיט היה בן 7.

פיט דיווידסון הוא הבעלים של סירת מעבורת של סטטן איילנד

בינואר 2022, פיט ו שֶׁלוֹ סאטרדיי נייט לייב costar קולין ג'וסט רכשה סירת מעבורת סטטן איילנד שהושבתה תמורת 280,100 דולר, לפי חדשות ABC. הקומיקאים מתכננים להפוך את הכלי למועדון לילה.

קישור מקור