איך השחקנית מרוויחה כסף

מרגוט רובי הוכיחה שהיא יותר מסתם שחקנית מוכשרת. עם חברת הפקות מצליחה וקרדיטים של מפיקה ומפיקה בכיר בקולנוע ובטלוויזיה, מרגוט הופכת לשחקנית כוח הוליוודית מרשימה למדי. המשיכו לקרוא בשביל השווי הנקי של מרגוט ואיך היא מרוויחה כסף.

מה השווי הנקי של מרגוט רובי?

ה זאב מוול סטריט כוכב שווה כ-26 מיליון דולר נכון ל-2022, לפי שווי נקי של סלבריטי.

מרגוט רובי היא אחת השחקניות בעלות השכר הגבוה ביותר בהוליווד

בתקופה שבה אולפני קולנוע וטלוויזיה מקצצים בעלויות, מרגוט הוכיחה את עצמה ככוכבת בנקאית מאוד, ולכן היא קיבלה פיצוי בהתאם. היא מרוויחה משכורת של 12.5 מיליון דולר עבור התוכנית הקרובה שלה בַּרבִּי סרט, מגוון דווח ב-21 ביולי 2022, מה שהופך אותה לאחת השחקניות בעלות השכר הגבוה ביותר בהוליווד.

London Entertainment/Shutterstock

למרגוט רובי יש זיכיון משלה לסרטים פופולריים

יליד אוסטרליה קיבל את התפקיד הנחשק של הארלי קווין ב-DC Comics של 2016 יחידת המתאבדים. מרגוט קיבלה סרט סולו משלה הארלי קווין, שנות ה-2020 עופות דורסים, שהרוויחה יותר מ-200 מיליון דולר ברחבי העולם, מה שמוכיח שהדמות האנטי-גיבור שלה יכולה לשאת סרט משלה. מרגוט תחזור על התפקיד בעתיד הקרוב סירנות העיר גות'אם.

מרגוט רובי היא מפיקת סרטים וטלוויזיה מצליחה

היא הקימה חברת הפקות משלה, LuckyChap Entertainment, בשנת 2014, לצד בעלה לעתיד טום אקרלי ושתי חברות, שהתמקדו במציאת פרויקטים מונעי נשים. מרגו הימרה על הצלחת החברה בכך ששיחקה בסרט הגדול הראשון שלה, של 2017 אני, טוניה, בתור מחליק אמנותי מושפל טוניה הארדינג. הסרט וההופעה של מרגוט זכו לשבחים רבים מהמבקרים וזיכו את היפהפייה הבלונדינית במועמדותה הראשונה לאוסקר כשחקנית הטובה ביותר בתפקיד ראשי. הכוכב שלה, אליסון ג'ניהמשיכה וזכתה בשחקנית המשנה הטובה ביותר על תפקידה בסרט בתור אמה של טוניה, לבונה גולדן.

LuckyChap עבר לטלוויזיה על ידי מכירת הסדרה הקומית פני בובה להולו ב-2018, שם שימשה מרגוט כמפיקה בפועל בשתי העונות הראשונות של התוכנית. היא גם עבדה באותה תפקיד במיני-סדרה בת 10 חלקים של נטפליקס משנת 2021 עוזרת מככב מרגרט קוואלי. לא רק למרגוט יש קרדיט מפיק בַּרבִּיאבל הקרדיטים האחרים להפקת הסרטים שלה כוללים גם מָסוֹף, אֶרֶץ הַחָלוֹמוֹת, אישה צעירה מבטיחה, עופות דורסים ומונע נקבה אך ללא כותרת אוקיינוס ​​אחד עשרה סרט שנמצא בקדם ייצור. עכשיו זה איך אתה בונה אימפריית קריירה קולנועית!

קישור מקור