איך כוכב הריאליטי מרוויח כסף

איך כוכב הריאליטי מרוויח כסף

מביאים את הבצק! ארוס בן 90 יום אלום סטייסי סילבה עשתה הון מאז ימיה הראשונים בריאליטי. לפני הנחיתה על ארוס 90 יום: לפני 90 הימים בשנת 2017, סטייסי ואחות התאומה דארסי סילבה החל קו בגדי בוטיק בשם בית אחד עשר. כשהאימפריה שלהם ממשיכה לצמוח, גלה את השווי הנקי של סטייסי ואיך היא מרוויחה כסף.

מה השווי הנקי של סטייסי סילבה?

השווי הנקי של סטייסי מוערך בכ-2 מיליון דולר נכון לשנת 2023, לפי מספר מקורות.

איך סטייסי סילבה מרוויחה את הכסף שלה?

סטייסי התחילה בטלוויזיה בריאליטי לצד אחותה במהלך העונה הראשונה של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. באותה תקופה, דארסי הייתה זו שחיפשה אהבה כפי שהיא ו ג'סי מיסטר ניווט את מערכת היחסים הבינלאומית שלהם.

בשנת 2020, סטייסי חזרה לסדרת הספין-אוף ארוס ל-90 יום: בהסגר עצמי ושוב עבור ארוס 90 יום: שיחת כריות.

התאומים הודיעו שהם יככבו בסדרת ספין-אוף משלהם ביוני 2020, ובעונה 1 של דארסי וסטיסי הופיע לראשונה באותו אוגוסט.

אמנם היא כוכבת גדולה ב 90 יום בזיכיון, תלושי הריאליטי של סטייסי כנראה לא מממנים את אורח החיים הנוצץ שלה.

"לפני 90 הימים צוות השחקנים מרוויח $500 עד $1,000 לפרק" כל אחד, מכ"ם דווח ב-2018".ארוס בן 90 יום משלם לחברי השחקנים שלהם 1,000 עד 1,500 דולר לפרק".

האם לסטייסי סילבה יש עבודה מחוץ לטלוויזיה בריאליטי?

כשהיא לא מככבת בסדרת הספין-אוף שלה ושל דארסי, דארסי וסטיסי, סטייסי מעסיקה את קו הבגדים שלהם. House of Eleven הוקם על ידי התאומים באוקטובר 2010, על פי פרופיל הלינקדאין של דארסי. החברה מוכרת בגדי נשים לרבות בגדי טרקלין, בגדי גוף, שמלות, הלבשה עליונה ובגד ים, בנוסף לבשמים, תכשיטים ואביזרים.

House of Eleven פופולרי בקרב לקוחות מפורסמים כולל דמי לובאטו, שנראתה לובשת את המותג עבור השער של הסינגל שלה "Really Don't Care". ניקי מינאז', ג'סיקה אלבה וג'ני מאי נצפו גם הן חוזרות על מותג הנשים.

באותה שנה שסטייסי השיקה את House of Eleven, היא הקימה את Eleventh Entertainment שם היא רשומה כמפיקה בפועל.

לפי עמוד ה-IMDb שלה, סטייסי הייתה מפיקה בפועל של הסרט מ-2013 לבן טי בכיכובם של האחים ג'רוד וג'מאל מיקסון. היה לה גם תפקיד קטן בסרט.

סטייסי גם מביאה הכנסה על ידי יצירת סרטונים מותאמים אישית למעריצים באמצעות Cameo. יליד קונטיקט גובה בין $40 ל-$210 עבור הודעת וידאו מותאמת אישית.קישור מקור