איך כוכב ה-NFL מרוויח את הכסף שלו

טאצ'דאון! ג'יי קאטלר רכש הכנסה מרשימה הודות לקריירה שלו כשחקן כדורגל מקצועי. גלול למטה כדי ללמוד כיצד הוא מרוויח את הכסף שלו ועוד.

מה השווי הנקי של ג'יי קאטלר?

יש לו שווי נקי של 30 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

עבור מי שיחק ג'יי קאטלר כדורגל?

ג'יי, בן 39, שיחק ב-NFL במשך 12 עונות. הוא החל את קריירת הכדורגל המקצוענית שלו כקוורטרבק בדנבר ברונקוס ב-2006 לפני שהועבר בטרייד לשיקגו ברס ב-2009. הספורטאי המקצועי המשיך לשחק ב-Bears במשך שמונה עונות עד ששוחרר על ידי הקבוצה ב-2017.

לאחר ששוחרר מהקבוצה, ג'יי הודיע ​​על פרישה ופתח בקריירה כשדר ספורט ב-NFL ב-Fox. עם זאת, הפרישה הייתה קצרת מועד וג'יי חזר ל-NFL לשחק במיאמי דולפינס בשנת 2017. הוא פרש רשמית לאחר ששיחק עונה אחת בלבד בקבוצת פלורידה.

ג'יי הרוויח משכורת מרשימה בתקופתו ב-NFL. במהלך עונת 2014-2015, הוא היה הקוורטרבק בעל השכר הגבוה ביותר בכל הליגה עם שכר של 22.5 מיליון דולר. בזמן ששיחק עבור הדובים, ג'יי הרוויח 54 מיליון דולר בתשלומי שכר הכוללים. ההערכה היא שג'יי הרוויח כ-120 מיליון דולר בשכר במהלך כל קריירת ה-NFL שלו.

מייק וולף/CSM/Shutterstock

מתי הוא התחיל לצאת עם קריסטין קוואלארי?

הספורטאי בדימוס החל לצאת קריסטין קוואלארי בספטמבר 2010 והם התארסו באפריל 2011. בני הזוג ביטלו את אירוסיהם ביולי 2011, אם כי אישרו שהתפייסו בנובמבר אותה שנה.

ג'יי התחתן עם לגונה ביץ' אלום, בן 35, ביוני 2013 במהלך טקס רומנטי בנאשוויל, טנסי. הם המשיכו לקבל את פני הבנים קמדן, 9, ג'קסון, 8, והבת סיילור, 6.

קריסטין הודתה שהפרישה של ג'יי השפיעה על נישואיהם. "זה היה מעניין. באמת החלפנו לגמרי תפקידים, אז זה רק ניסה לנווט את הנורמלי החדש הזה", אמר בוגר MTV בידור הערב במאי 2019. "הוא היה נהדר. אני מתכוון, ברור שהוא כאן עם שלושת הילדים שלי היום ואתה יודע, זה לא הדבר הראשון שהוא רוצה לעשות אז הוא היה נהדר ולא יכולתי לעשות את זה בלעדיו, באמת".

למה ג'יי וקריסטין נפרדו?

באפריל 2020, ג'יי וקריסטין הודיעו שהם מתגרשים לאחר כמעט שבע שנות נישואים.

עוד לפני שהכריזה על הפיצול, קריסטין פתחה על בעיות במערכת היחסים שלהם בתוכנית הריאליטי שלה מאוד קוואלארי. "לג'יי ולי יש בעיות… תמיד הייתי מאוד קולנית לגבי זה", אמרה בפרק מ-2019. "אנחנו צריכים לעבוד על מערכת היחסים שלנו, אז לשמוע אותו אומר שאנחנו מושלמים זה די טיפשי בעיני. בהחלט יש לנו בעיות".

המעריצים קיבלו יותר תובנה לגבי הפיצול מתי הגבעות אלום האשים את ג'יי בביצוע "התנהגות בלתי הולמת בנישואין" בהגשת הגירושין שלה באפריל 2020.

מדוע ג'יי עלה לאחרונה לכותרות?

ג'יי עלה לכותרות מתי בקשר דיווח בלעדית שהוא נתפס "חובר" עם אשתו של חברו הטוב בזמן שהם היו בחופשה משפחתית. לפי מקורב אחד, חברו של ג'יי "יודע" על הפרשה ו"מתעצבן".

"ג'יי יצא לחופשה עם ילדיו ועם חברו ואשתו וילדיהם", הוסיף מקור שני. "הבעל וג'יי חברים טובים וגם שכנים. הילדים שלהם כולם חברים. בזמן שהם היו בטיול, ג'יי התחבר לאשתו".

בזמן שהקבוצה נהנתה מהחופשה, הבעל "התעמת" עם אשתו וג'יי לגבי הרומן ביניהם, כך מגלה מקורב, והוסיף כי נודע לו שהשניים "התחברו במשך זמן רב".

"החבר פנה אליו [Kristin], אז כך היא גילתה", אמר המקור. "היא רק רוצה להרחיק את עצמה מכל זה."

בקשר פנה לכל הצדדים ולא קיבל תשובה עד למועד הפרסום.

קישור מקור