איך כוכב 'מירוץ דראג' מרוויח כסף

אם אתה לא יכול לאהוב את עצמך, איך לעזאזל אתה הולך לאהוב מישהו אחר? אלו המילים המפורסמות שטבע לא אחר מאשר רופולמלכת הדראג האיקונית שהפכה צורת אמנות של פעם מחתרתית לחגיגת מיינסטרים של תרבות קווירית הודות ללהיט MTV, מירוץ הדראג של רופול. עם תחילת הבכורה של עונה 15 ב-6 בינואר 2023, המעריצים תוהים כמה כסף יש ל-RuPaul בבנק הודות לשנים של הופעה והופעה במצלמה. אז, הפעל את המנועים שלך, והמשיכו לגלול כדי לגלות את השווי הנקי המטורף של RuPaul.

מהו השווי הנקי של RuPaul?

ל-RuPaul יש שווי נקי של 60 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי. דוחות מרובים מפרטים כי RuPaul מרוויח כ-$800,000 לעונה של מירוץ דראגשיפור מרשים מ-50,000 הדולרים שהוא הרוויח כל הדרך חזרה בעונה 1.

RuPaul הוא דראג קווין ומבצע סיפורים

כשהצופים רואים את רופול בחדר העבודה. משמש גם כמארח וגם כמנטור לאורך כל הדרך מירוץ הדראג של רופול, הם עשויים לראות גבר נאה בחליפה מחויטת היטב ולא יבינו שרו היא אחת ממלכות הדראג המצליחות והמוכרות בעולם – אם לא המצליחה ביותר.

סעיד אדיאני/נטפליקס/קובאל/שטרסטוק

לאחר שקיבל את הפריצה הגדולה שלו ב-1989 כשכיכב כרקדן בקליפ "Love Shack" של ה-B-52, רו המשיך ועשה לעצמו שם כפרפורמר וכדראג קווין בסצנת המועדונים בניו יורק. עם הצלחה מסחרית תחת החגורה, רו הפך למארח של מירוץ הדראג של רופול בשנת 2009, שודר לראשונה בלוגו. המופע זכה להצלחה רבה לאורך זמן, מה שגרם למספר גרסאות בינלאומיות ולאהוב מירוץ הדראג של RuPaul: All Stars.

איזו מוזיקה הוציא RuPaul?

בנוסף להופעה כדראג קווין, לרופול יש קריירה מוזיקלית מרשימה. כשהוציא את הלהיט הראשון שלו, "סופרמודל של העולם", בשנת 1993, נהנה RuPaul הצלחה עצומה וצלם את הקליפ האיקוני לשיר זמן קצר לאחר מכן. כשהגיע למקום הראשון במצעד בילבורד Hot Dance Music/Club Play עם הסינגלים "Back to My Roots" ו-"A Shade Shady", המשיך RuPaul לשלוט בתרבות המועדונים.

RuPaul מחזיקה בנכס נדל"ן מרשים

ל-RuPaul יש נדל"ן מרשים מאוד לשמו המשתרע על פני שני חופים והמערב התיכון. רופול מכר את ביתו בבוורלי הילס ב-2018 תמורת 5 מיליון דולר, ושדרג לאחוזה של 13.7 מיליון דולר באותה שכונה אמידה בלוס אנג'לס. הוא גם בעל דירה במערב הוליווד, והיה לו נכס בעיר ניו יורק במשך יותר משני עשורים.

בנוסף לחיים הדו-חופיים שלו, רופול ובעלה, ז'ורז' לבר, מחזיקים ומפעילים חווה בוויומינג. הנכס הוא יותר מ-60,000 דונם והועסק בחוזה לחברות פריקה, שחכירותיהן בוודאי מוסיפות להונו הנקי.

איך עוד רופול מרוויח כסף?

למרות שרופול ידוע כפרפורמר ומוזיקאי, לכוכב הדראג יש מספר עסקאות משתלמות שעוזרות להגביר את השווי הנקי שלו. לאחר שנהנה ממגוון רחב של הצלחות בידור בשנות ה-90, רופול הוחתם ב-MAC Cosmetics כדוגמן ודובר רשמי, מה שהפך אותו למלכת הדראג הראשונה שחתמה אי פעם על חוזה דוגמנות גדול. עשה את הופעת הבכורה שלו בתוכנית אירוח במצלמה ב-1996, רופול הנחה המופע של רופול לפני שהפנה את תשומת לבו מירוץ דראג.

RuPaul שותפה מאז עם מותג האיפור Colorevolution, הופיעה במספר סרטים ותוכניות טלוויזיה והעניקה למעריצים הופעה אייקונית אחרי הופעה אייקונית.

קישור מקור