איך כוכב 'LPBW' מרוויח כסף

איך כוכב 'LPBW' מרוויח כסף

ב-2006 הכירו למעריצים איימי רולוף ומשפחתה ב-TLC's אנשים קטנים, עולם גדול. כיום, אם לארבעה ילדים היא שם מוכר בכל בית – והשווי הנקי המדהים שלה מוכיח זאת! לפי הערכות, איימי שווה 6 מיליון דולר שווי נקי של סלבריטי. כדי ללמוד עוד על איך היא מרוויחה את הכסף שלה, המשך לקרוא.

אנשים קטנים, עולם גדול יש 23 עונות:

אחרי יותר מעשור באוויר, הדינמיקה פועלת אנשים קטנים, עולם גדול בהחלט השתנה; איימי ו מאט רולוף התגרשו, מאטריארך המשפחה מאז נישא בשנית ואת שלהם ילדים גדלו להקים משפחות משלהם.

כמובן, איימי ממשיכה להיות חלק בלתי נפרד מסדרת הריאליטי האהובה. אמנם זה לא ברור בְּדִיוּק כמה כסף מרוויח יליד מישיגן לפרק, זה בהחלט סכום נוח.

"עבור הרכבי הדוקו האלה, במיוחד אם הם אף אחד, לפרק זה נע בין קצה נמוך, כמו $1,500 לפרק, ועד $3,000 בקצה הגבוה," Business Insider דיווח. "ואז אחרי שלוש שנים של הצלחה, זה יכול להגיע עד $7,000 עד $10,000 לפרק. אחרי זה אתה מתחיל לעבור לרמת הקרדשיאן".

איימי רולוף היא סופרת שפורסמה:

בשנת 2012, איימי הוציאה ספר בישול בשם מתכונים משפחתיים קצרים ופשוטים. בשנת 2019, האוטוביוגרפיה שלה, קצת אני, להגיע לחנויות. בתיאור הרשמי נכתב: "כוכבת TLC איימי חולקת איך זה היה לגדול עם גמדות, איך היא נאבקה להתגבר על מכשולים פיזיים ורגשיים תוך כדי למידה, כפי שכולנו חייבים, לקבל את עצמה כמו שהיא."

לאיימי רולוף יש אתר משלה:

על של איימי רולוף מטבח קטן, מעריצים יכולים לרכוש מספר מוצרים כמו ספלי קפה, חולצות טריקו, קפוצ'ונים, שרשראות, כובעים ועוד. בנוסף, איימי מציגה מתכונים ופוסטים בבלוג באתר שלה.

איימי רולוף היא דוברת מוטיבציה:

"איימי היא דוברת מרתקת, ייחודית ומסורה", נכתב באתר שלה. "איימי שגשגה בשיחות מוטיבציה ברחבי ארה"ב במשך יותר מ-13 שנים. היא התחילה לשאת נאומים לאחר שהעלמה שלה במרכז מישיגן ביקשה ממנה לדבר."

איימי דנה בנושאים כמו גיוון והכלה, אמונה ואומץ, הורות ועסקים. היא גם מציעה את שירותיה באמצעות זום.

איימי רולוף הייתה שותפה קודמת של חוות רולוף:

איימי מכרה את רוב חלקה בחוות רולוף לבעל לשעבר מאט בשנת 2019. בדצמבר 2019, איימי שיתפה באינסטגרם סיפורים שהיא עוברת רשמית מהחווה, שלוש שנים לאחר גירושיה. ביתה החדש, אותו היא חולקת עם בעלה כריס מרקנמצא במרחק של 15 דקות נסיעה מהחווה.

לפי השמשבשנת 2020, מאט רכש את האקרים שנותרו מהאקס שלו תמורת 975,000 דולר.

במאי 2022, מאט הודיע ​​שהוא מעמיד חלק מחוות רולוף למכירה תמורת 4 מיליון דולר. "טוב, החתולים יצאו מהשק. אני רוצה לוודא שכולכם שומעים את החדשות הגדולות ישירות ממני", הוא כתב דרך אינסטגרם ב-12 במאי. "כל @rolofffarms הביאו לי ולמשפחתנו שמחה גדולה במשך 30+ השנים האחרונות! כיום עומדים למכירה 16 ​​דונם מהחוות 109 דונם כולל בית המשפחה המקורי שלנו ואסם אדום בוהק. זה קצת מפחיד אבל בעיקר מרגש. … הגיע הזמן להתקדם לעונה הבאה של החיים."קישור מקור