איך כריס ווטס יחגוג את חג ההודיה 2022 מאחורי הסורגים?

כריס ווטס עומד לבלות עוד חג ההודיה מאחורי סורג ובריח כשהוא מרצה חמישה מאסרי עולם במוסד הכליאה דודג' בוואפון, ויסקונסין. ווטס, 37, ואסירים נוספים במתקן יזכו ליהנות מארוחת חג ההודיה המסורתית בחג, על פי תפריט שהושג באופן בלעדי על ידי בקשר.

לאסירים תוצע ארוחה הכוללת הודו צלוי, רוטב עוף, פירה, מלית לחם, רוטב חמוציות, תירס, לחמניות, חמאה, פאי דלעת וחלב רזה.

האסירים אמנם יוכלו לחגוג את החג בארוחה מסורתית, אך לא ברור אם יוכלו להשתתף בפעילויות מיוחדות כלשהן.

ווטס הודה בעבר ברצח אשתו, שנאן ווטסשהייתה אז בשבוע 15 להריונה, ושתי בנותיהם, בלה4 וסלסט, 3, בשנת 2018.

הרציחות התרחשו שעות ספורות לאחר שוואטס אמר לה שהוא רוצה לסיים את נישואיהם – הוא חנק אותה במיטתם. למרות שהוא אמר שהוא לא תכנן להרוג את שתי בנותיו, הוא הודה שחנק אותן למוות לפני שנסע קילומטרים משם למיכל נפט. הוא טען שביצע את הרציחות כדי להיות עם המאהבת דאז, ניקול קסינג'ר.

שעות ספורות לאחר התרחשות הרציחות, יליד קולורדו הכחיש שיש לו קשר להיעלמות המשפחה בהודעות טקסט שהחליף אז עם קסינג'ר.

במרץ 2022, קסינג'ר דיברה עם השוטרים על מערכת היחסים שלה עם ווטס במהלך ראיון במשטרה. בזמנו, היא הסבירה שפגשה את ווטס דרך העבודה ואמרה שהוא טען שהוא ושאנאן נפרדו ותכננו להתגרש.

"היו כמה דיונים שניהלנו על מערכת היחסים הנוכחית שלו ולאן היא נעלמת", אמר קסינג'ר למשטרה. אֲנָשִׁים. "הוא דיבר על הילדים שלו מדי פעם. אבל העניין היה שהוא מעולם לא היה עוין. זה אף פעם לא היה משהו אגרסיבי. זה עדיין היה מאוד אדיב. הוא היה כמו 'זה לא עובד'".

לאחר שציינה ששום דבר לא נראה מופרך לגבי מערכת היחסים שלהם בת חודשיים, קסינג'ר הודתה שהיא לא ראתה שום דגלים אדומים על הדרך שבה ווטס דיבר על משפחתו. לאחר שנודע לה על היעלמותן של שנאן, בלה וסלסט, קסינג'ר אמרה שהיא שלחה הודעה לוואטס כדי לראות אם הוא מעורב.

לא קרדיט/AP/Shutterstock

"כל הזמן שאלתי אותו, 'מה עשית, כריס? מה עשית?' שאלתי, 'איפה המשפחה שלך?' אז שלחתי הודעה לכריס בפעם האחרונה, ואמרתי לו, 'אם עשית משהו רע, אתה הולך להרוס את חייך ואתה הולך להרוס לי את החיים. אני מבטיחה לך את זה'", היא נזכרה.

קסינג'ר הוסיפה כי הודעת הטקסט האחרונה שקיבלה מווטס הייתה שהוא התעקש, "לא פגעתי במשפחה שלי, ניקי".

בנוסף לעונשו של חמישה מאסרי עולם בכלא, הוטל על ווטס לרצות 48 שנות מאסר ללא אפשרות לשחרור על תנאי.

קישור מקור