שווי נקי של 1000 ק

איך לעקוב אחרי איימי, תמי סלטון

תחושות אינטרנט ויראליות. 1000 ליברות אחיות כוכבים איימי הלטרמן (לבית סלטון) ו תמי סלטון קיבלו את הפריצה הגדולה שלהם כשהסדרה שלהם עלתה לראשונה ב-TLC בינואר 2020, אבל לאחיות כבר היה עוקב גדול ברשתות החברתיות לאחר שאחד מסרטוני היוטיוב שלהן הפך לוויראלי.

סרטון מנובמבר 2014 של האחים שעושים את אתגר "השמנמן באני" נסחף יותר משני מיליון צפיות והשיק את איימי ותמי לכוכבי מדיה חברתית ברמה של מיקרו-משפיענים. האתגר כלל את ילידי קנטאקי שמילאו את פיהם בכמה שיותר מרשמלו שהם יכולים להתאים ואמרו את הביטוי "ארנב שמנמן". בסופו של דבר, תמי ניצחה עם עצום של 29 מרשמלו ל-21 של איימי.

כעת, עם יותר מנויים באופן אקספוננציאלי, האחיות החלו לעשות הדרכות איפור והובלות יופי ובסופו של דבר זכו לסדרת ריאליטי משלהן.

בנובמבר 2022, 1000 ליברות אחיות לקח הביתה פרס ריאליטי אמריקאי לתוכנית גילטי פלז'ר.

המשיכו לקרוא כדי לגלות כיצד תוכלו לעקוב אחר המסע של איימי ותמי במדיה החברתית.

איך לעקוב אחרי איימי סלטון:

איימי עדיין מנהלת את ערוץ היוטיוב של הזוג, אם כי כעת היא מתמקדת בסרטונים של שני בניה ובתחביב שלה ליצור אמנות שרף.

TLC

בנוסף ליוטיוב, איימי מודיעה למעריצים ועוקבים על חייה באמצעות פרופילי האינסטגרם והטוויטר שלה. בזמן שהוא לא מאומת בשתי הפלטפורמות, ביופיו של איימי בטוויטר כתוב, "היי כולכם! זה איימי סלטון-הלטרמן האמיתית ב-100% מ-YouTube… [sic]."

עקבו אחרי מסע ההרזיה של איימי דרך אינסטגרם (@amyslaton_halterman), טוויטר (@halterman_amy) ו-YouTube (@twlightqueen)

איך לעקוב אחרי תמי סלטון:

בעוד שתמי מופיעה כעת רק הופעות נדירות בערוץ היוטיוב של אחותה, היא נותנת למעריצים הצצה אל חייה באמצעות פרופילי המדיה החברתית שלה.

בדומה לאחותה, חשבונות המדיה החברתית של תמי נותרו לא מאומתים, אולם האחות הבכורה סלטון משתפת לעתים קרובות תמונות סלפי וסרטונים מתוך מרכז הגמילה שבה היא מתגוררת, ומוכיחה את זהותה לעוקבים.

בתגובה למעריץ אחד ששאלה מדוע תמי ממעטת לתת עדכונים על בריאותה או מערכת היחסים שלה עם בעלה החדש קיילב ווילינגהםהיא פנתה לרשתות החברתיות כדי לנקות את האוויר.

"הלוואי שיכולתי לדבר על כל הדברים האלה שקורים עם המשקל שלי, השיער והבגדים שלי, הנישואים שלי", אמרה תמי בינואר 2023 סרטון TikTok. "אבל [I’m] עדיין בחוזה."

עקבו אחרי מסע ההרזיה של תמי דרך אינסטגרם (@queentammy86), טיק טוק (@tammyslaton2020), פייסבוק (@tammy.slaton.52) וטוויטר (@תמי_סלאטון).

איך לעקוב אחרי כריס קומבס:

בנוסף לאחיות סלטון, אח שלהן, כריס קומבסהחליטו להצטרף אליהם למסע ההרזיה שלהם.

"אני באמת מקווה שירדתי מספיק במשקל כדי לעבור ניתוח להסרת עור", אמר במהלך הניתוח טריילר עונה 4 לאחר שנכנס לרגל אחת של המכנסיים הישנים שלו.

עקבו אחרי מסע הירידה במשקל של כריס דרך אינסטגרם (@chris.combs.5243).קישור מקור