איך לצפות בתוכניות, עוד

איך לצפות בתוכניות, עוד

ישנן מספר תוכניות ריאליטי חדשות שיוצאות בשנת 2023, מסיפורי תחרות מפורסמים ועד לסרטי תיעוד של פשע אמיתי.

אחת התוכניות המוקדמות ביותר שהופיעו לראשונה בשנה הייתה של פוקס כוחות מיוחדים: המבחן הקשה בעולם, הכולל צוות כוכבים של אנשי טלוויזיה, שחקנים, אמני מוזיקה ואישי ציבור אחרים. בין הפרצופים המזוהים ביותר הם זואי 101של ג'יימי לין ספירס, ג'ון וקייט פלוס 8של קייט גוסלין וספייס גירל לשעבר מלאני "מל בי" בראון.

במהלך הבכורה של הסדרה ב-4 בינואר, הצופים צפו בסלבריטאים מתנסים בתרגילים מפרכים, שאחד מהם הביא לכך שקייט נשלחה הביתה באמבולנס וקיבלה סד לצוואר.

המתגייסים נאלצו לבצע צלילה ראש ראשון ממסוק לתוך האוקיינוס. עם זאת, קייט נפלה בטעות למים בתנוחת ישיבה מכיוון שהחרדה שלה השתלטה עליה לפני שעשתה את הקפיצה.

"המטרה העיקרית שלי היא להתרחק בגאווה בעצמי כי זה לא לבעלי לב חלש", אמרה במהלך וידוי.

זמן קצר לאחר שידור הבכורה של עונה 1, סיפרה קייט אֲנָשִׁים כמה "כועסת" היא הרגישה שהיא "בחוץ וזה נעשה עוד לפני שזה התחיל".

סדרה נוספת שצפויה לה מאוד היא אמא מתבגרת 2 אלום צ'לסי דבור (לבית הוסקה) ובעל קול דבורשל Down Home Fabשמתוכננת להקרין בכורה ב-HGTV ביום שני, 16 בינואר, בשעה 22:00 ET.

"התשוקה של צ'לסי וקול לעיצוב פרחה כשהחלו לבנות את בית חלומותיהם באפריל 2020 בסיו פולס, דרום דקוטה – מה שבסופו של דבר נתן השראה לצ'לסי להשיק קו של כלי בית בשם Aubree Says", התוכנית של התערוכה. תַקצִיר קורא. "בעוד שצ'לסי הובילה את רוב היצירה והעיצוב, קול ביצע את העבודה הפיזית. לאחר שסיימו את ביתם, צ'לסי וקול הבינו שהם יכולים להמשיך את התשוקה שלהם לבנות ולעצב תוך כדי עזרה לזוגות אחרים לעשות את אותו הדבר".

הסדרה תתמקד בצמד המעניק השראה ל"זוגות אחרים שמוכנים לקחת סיכון ולהעריך את התהליך של בניית משהו מיוחד מהיסוד".

סדרה נוספת מבוססת HGTV נמצאת גם היא בינינו השנה. פליפ או פלופ אלום כריסטינה הול'הסדרה החדשה של, כריסטינה בארץבכורה ביום חמישי, 12 בינואר, בשעה 20:00 ET.

"הפרויקט החדש והאהוב עלי EVER," ה כריסטינה על החוף כוכב כתב באמצעות אינסטגרם בנובמבר 2022. "התאהבתי בטנסי, וזה באמת הפך להיות הבית שלנו הרחק מהבית. אנחנו נהנים מכל ההטבות של החיים בארץ – הפרטיות, האוויר הנקי, הטבע ושמי הלילה הצלולים. וההזדמנות להצמיח את עסקי העיצוב שלי גם כאן וגם בקליפורניה היא הגשמת חלום".

גלול דרך הגלריה כדי לראות את כל תוכניות הריאליטי החדשות של 2023 וכיצד לצפות בהן!קישור מקור