איך מארח 'GMA' מרוויח כסף

בוקר טוב אמריקה לְעַגֵן טי ג'יי הולמס הרוויח סכום כסף מרשים לאורך הקריירה שלו כעיתונאי. המשיכו לגלול כדי לגלות את השווי הנקי של המארח, איך הוא מתפרנס ועוד.

מה השווי הנקי של טי ג'יי הולמס?

ל-TJ יש הערכה שווי נקי של 3 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.

איך TJ התחיל את הקריירה שלו כעיתונאי שידור?

יליד ארקנסו החל את קריירת הטלוויזיה שלו על ידי עבודה בערוץ KSNF 16 בג'ופלין, מיזורי.

בשנת 2000, הוא חזר לארקנסו כדי להצטרף לחברת CBS KTHV ככתב משימה כללית לפני שקודם לעוגן בסוף השבוע.

מאוחר יותר עבר טי ג'יי לעבוד ב-KNTV בסן פרנסיסקו, קליפורניה, שם שימש כעוגן חדשות הערב של 17:00.

הוא המשיך לעשות מהלכים מרשימים בקריירה שלו כשהצטרף ל-CNN ב-2006, שם עבד ככתב וכמנהל ב- שבת וראשון בבוקר עם בטי נגוין. לאחר שבטי עזבה את הרשת במרץ 2010, TJ נשארה בתוכנית ועיגנה לבד את מהדורת החדשות.

TJ עשה מהלך קריירה נוסף ב-2011 כשחתם על עסקה מרובת פלטפורמות עם BET Networks והחל לארח אל תישן בשנת 2012. עם זאת, התוכנית בוטלה בשנת 2013 והוא עזב את הרשת.

לאחר שעבד לזמן קצר כעוגן מחליף עבור MSNBC ב-2012, TJ חזר ל-CNN ב-2013 לפני שהצטרף ל-ABC ב-2014.

במהלך שנותיו הראשונות ברשת מילא העיתונאי בעת הצורך בחדשות הלילה חדשות העולם עכשיו ו אמריקה הבוקר.

בדצמבר 2014, TJ הפך להיות קונצ'ר קבוע של חדשות העולם עכשיו ושמר את התפקיד עד שהצטרף GMA3: מה שאתה צריך לדעת כקונצ'ר בספטמבר 2020.

האם טי ג'יי הולמס יוצא עם קונצ'ר ה-"GMA" שלו, איימי רובך?

בנובמבר 2022, TJ ו איימי רובך עורר שמועות רומנטיות כאשר תמונות של הזוג במצב אינטימי החלו להסתובב ברשת. בתמונה אחת שצולמה ב-13 בנובמבר ששותפה על ידי דואר יומיאושיית CNN לשעבר נראתה נוגעת ב טוב יותר הצד האחורי של המחבר בזמן שהם היו ביחד בטיול בצפון מדינת ניו יורק. ואז ב-28 בנובמבר, הם נתפסו מחזיקים ידיים בזמן שנסעו באובר ברחבי העיר ניו יורק.

שעות לאחר ה GMA קונצ'רים עוררו שמועות רומנטיות, כך אישרו מקורות רבים בקשר זֶה איימי וטי ג'יי מעורבים רומנטית.

איימי הייתה נשואה ל אנדרו שו מאז 2010, בזמן ש-TJ נשוי מרילי פיביג באותה שנה. לשעבר אל תישן מארח ועורך דין הגירה חולקים ילד אחד, הבת סבין, שנולדה בשנת 2013. טי ג'יי הוא גם אב לבריאנה וג'יידן מנישואיו הראשונים עם איימי פרסון.

סוכנות מגה

בדצמבר 2022, מקורב סיפר באופן בלעדי בקשר זֶה ABC "זהירה" כשזה מגיע לטיפול בחדשות על הרומן של טי ג'יי ואיימי.

"הם לא מצפים לנשורת כלשהי", הסביר המקור לרשת. "כמובן, יהיו כמה צופים שלא יהיו מרוצים, קריאת השמות כבר החלה, ואמרה שהם הורסים ביתיים".

הזוג לא "מסתירים את זה כי זה כבר לא סוד והם לא בגדו בבני זוגם", הוסיף מקורב על הרומן. "הם אומרים שהם לא עשו שום דבר רע כי הם הופרדו מבני הזוג שלהם".

קישור מקור