איך מתה בריטני מרפי? סיבת המוות שלה

חלף יותר מעשור מאז מותה הפתאומי של השחקנית המנוחה בריטני מרפי בגיל 32 עלה לכותרות והוביל להתפרצות של תנחומים מצד המעריצים. הרגעים שקדמו לפטירתה נחקרו בהרחבה, כולל בסרט תיעודי של HBO Max בעל שני חלקים בשם מה קרה, בריטני מרפי?, שבחן מחדש את עלייתה המוקדמת לתהילה, מאבקי הערכה עצמית ומוות תמוה. בנוסף, חבריה ובני משפחתה של השחקנית דיברו על חייה ועל מחשבותיהם על איך מתה. המשך לקרוא לפרטים נוספים.

איך מתה בריטני מרפי?

מותה של מרפי נקבע רשמית כתאונה בפברואר 2010, על פי דוח נתיחה דאז, שחשף סיבת המוות העיקרית שלה הייתה דלקת ריאות, עם גורמים משניים של אנמיה מחוסר ברזל.

בשל המחסור החמור בברזל שהיה לה, דו"ח הנתיחה חשף שהוא הוביל אותה "למצב בריאותי מוחלש ויגדיל את פגיעותה לזיהום".

ה 8 מייל לכוכב היו גם רכיבים של Vicodin ומרשמים שונים המשמשים לטיפול בהצטננות במערכת שלה, כמו גם עקבות של תרופות נוגדות דיכאון, כאשר היא נכנסה לדום לב והתמוטטה בביתה ב-20 בדצמבר 2009. מרפי נלקחה לבית חולים סמוך, שם מותה נקבעה שעות ספורות לאחר מכן.

Shutterstock

מה קרה לבעלה סיימון מונג'ק?

במאי 2010, גופתו של סיימון מונג'ק נמצאה באותו בית בהוליווד הילס שחלק עם מרפי. לפי הדיווחים, אמו של מרפי, שרון, גילתה את גופתו של מונג'ק בסביבות השעה 21:30 בערב אחד והתקשרה למוקד 911.

לאחר נתיחה שלאחר המוות, סיבת המוות שלו בגיל 40 נקבעה כדלקת ריאות חריפה ואנמיה חמורה, על פי דובר חוקר מקרי המוות במחוז לוס אנג'לס.

מה אנשים אמרו על מותה של בריטני מרפי?

חוקרי קונספירציה המשיכו לשאול שאלות בנוגע למותם הבלתי צפוי של בני הזוג, כאשר כמה משערים שמונג'ק בודד את אשתו. אחרים עדיין שואלים אם העובש הרעיל שלכאורה פקד את ביתם היה קשור לזה.

תיאוריות קונספירציה של סלבריטאים בריטני מרפי
Daniel Deme/EPA/Shutterstock

"הסכמתי לעשות את הסרט הזה כי אני חושב שזה חבל שחייה והקריירה המבטיחים של בריטני הואפלו על ידי נסיבות מותה", תיעודית סינתיה היל הסבירה על הפרויקט שלה, מה קרה, בריטני מרפי?. "אני חושב שחשוב לחגוג את הכישרון של בריטני כשאנחנו נאבקים להסביר את הנסיבות הטרגיות של מותם של סיימון".

בדצמבר 2022, סיפר אחיו למחצה של מרפי, טוני ברטולוטי השמש שהוא היה משוכנע שאחיה נרצח.

"אין סיכוי שהיא מתה מסיבות טבעיות. זה בלתי אפשרי. זה שטויות, חרא מוחלט", טען ברטולוטי, שיש לו את אותו אבא כמו מרפי, והוסיף כי הוא חשב שהפטירה שלה קשורה לכסף שלה. "זה היה ברור לי שהוציאו אותה".

קישור מקור