טריסטן תומפסון שובר שתיקה כשהוא וקלואי קרדשיאן מצפים לילד שני דרך סרוגייט

איך קוראים לבנה של קלואי קרדשיאן? רמזים על תינוק מס' 2

קלואי קרדשיאן והחבר לשעבר טריסטן תומפסון קיבלו בברכה את ילדם השני יחד באמצעות פונדקאית, בקשר אושר ב-5 באוגוסט, וה קרדשיאנס כוכבת נותרה קשוחה על מצבו של הילד שזה עתה נולד. באופן טבעי, מעריצים סקרנים אם לחבר החדש במשפחה יש עדיין כינוי. אז איך קראה לתינוק מס' 2? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על שמו של בנם של קלואה וטריסטן.

איך קראה קלואי לתינוק החדש שלה?

דומה לאחות קיילי ג'נרהשם החבוי של הילד השני, קלואה גם לא חשפה את הכינוי שבחרה לילד השני שלה. עם זאת, היא הזכירה בעבר כמה רעיונות שכבר היו לה בראש.

במהלך הופעה בינואר 2018 ב המופע של אלן דג'נרס, המייסדת Good American פתחה לגבי שמות אפשריים אם תלד בן. עם זאת, היא קיבלה את פניה של הבת טרו תומפסון באותו אפריל.

"אני חושבת שאם זה בן, אני אלך עם ג'וניור," אמרה למארחת אלן דג'נרס בזמן. "טריסטן ג'וניור אז, עבור בחורה, אני לא יודע מאיפה להתחיל."

Broadimage/Shutterstock

מעריצי האישיות של Hulu נזכרו ברגע זה, ואחד טיק טוק משתמשת אפילו שיתפה את הסרטון בעקבות לידת הילד השני שלה.

"אם היא תקרא לתינוק טריסטן ג'וניור," כתב המעריץ את סרטון ה-TikTok שלה ב-6 באוגוסט.

זמן קצר לאחר מכן, מספר משתמשי מדיה חברתית הציפו את מדור התגובות כדי לשקול את העניין.

"אלוהים, אני מקווה שלא", הגיב אחד המשתמשים. "לא ג'וניור טריסטן אנחנו צריכים לקרוא לו נאמן [sic]", כתב אחר. "אם האחיות שלה לא דיברו אותה על זה, אף אחד לא יכול לחבב [sic]."

עם זאת, אינספור מעריצים הזכירו גם את האפשרות שאמא לשניים השתמשה בשם אביה המנוח, רוברט קרדשיאן.

"בכנות, רוברט היה הורג", העיר אחד. "רק תקרא לתינוק הזה רוברט בבקשה חחחח [sic]", כתב אחר, ואילו שלישי צלצל, "אני מרגיש שהיא מסורתית בצורה כזו, אז אולי. האם רוב ג'וניור לא?" מתייחס לאחיו של קלואה, רוב קרדשיאן.

קלואי קראה לבתה מתוך מסורת

רק ארבעה ימים אחרי שטרו נולד, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום חשפה את שמה היפה והייחודי של בתה. חודש לאחר מכן, היא הסבירה את המשמעות מאחורי הכינוי של טרו.

"סבתא שלי MJ הציעה נכון", כתבה קלואה באפליקציית Khloe With a K לשעבר שלה. "היא אמרה לי שזה השם הפרטי של סבא רבא שלי והשם האמצעי של סבא שלי."

היפהפייה הבלונדינית הסבירה גם כיצד ההצעה של סבתה "נדבקה [her] ל [her] כל ההריון והיה היחיד שלא הצלחתי להוציא מהראש שלי".

קישור מקור