איך קראה ניקי מינאז' לתינוק מספר 1? ראה רמזים

מה השם שלו? ניקי מינאג קיבלה את בנה הראשון, בן, עם בעלה קנת פטי בספטמבר 2020, אבל היא עדיין לא חשפה את הכינוי שלו. ברור, מעריצי הראפר "רגע לחיים" סקרנים לגלות את שמו של הילד. אז איך קראה לתינוק מס' 1? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על שמו של בנם של ניקי וקנת.

מתי ניקי מינאז' הודיעה על הריונה?

זמרת "סופר באס" חשפה לראשונה שהיא בהריון עם ילדם הראשון ביולי 2020.

"#Preggers," היא פשוט כיתבה את ההודעה שלה באימוג'י לב צהוב. הזמרת זוהרה בפאה מתולתלת צהובה בוהקת, חולצת ביקיני צבעונית ונעלי פלטפורמה גבוהות מסונוורות.

"אהבה. נישואים. עגלת תינוק. משתפך מהתרגשות [and] הכרת תודה. תודה לכולכם על האיחולים", היא כתבה תמונה שנייה מהצילום הצבעוני שהראתה אותה נרגעת על ספה ורודה.

מתי ילדה ניקי מינאז'?

ניקי וקנת – שקשרו באוקטובר 2019 – קיבלו את בנם ב-30 בספטמבר 2020.

איך קראה ניקי לתינוק מספר 1?

בעוד שזמרת "Moment For Life" לא חשפה את שמו של בנה, ילידת ניו יורק שמטה כמה רמזים.

בעקבות לידתו, ניקי חשפה בצ'אט עם מעריצים שכמעט קראה לבנה הראשון נינג'ה.

באדיבות ניקי מינאז'/אינסטגרם

"אתה יודע איך השם שלו היה אמור להיות? אני חושבת שאולי עדיין אשנה את זה", היא שיתפה ברדיו המעריצים שלה בינואר 2021. "הרבה אנשים אמרו שהם אוהבים את זה, אבל אמרתי, 'לא.' שמו היה אמור להיות נינג'ה."

בספטמבר 2021, הזמרת העלתה סרטון של בנה משחק עם אביו. ניקי כינתה את הקטן כ'פאפא' לאורך הקליפ, מה שגרם להשערות לגבי הכינוי האפשרי שלו. עם זאת, אייקון הראפ יתיג לעתים קרובות את המילה "אבא" או "אבא דוב" בהתייחס לבנה.

קהל המעריצים שלה הידוע בשם הברבז כינה את בנה סימבה.

מה ניקי מינאז' אמרה על היותי אמא?

ניקי הייתה פרטית במידה רבה לגבי הילד הראשון שלה, אבל היא פתחה בעבר על חוויה "כואבת" בזמן ההנקה של בנה.

בתחילה חששה שהוא לא ייצמד לשד שלה, היא שמחה לדווח שאין לו בעיות בבית החולים.

"אבל ההנקה מאוד כואבת", היא התוודתה בשאלות ותשובות בדצמבר 2020 עם מעריצים. "גם שאיבה היא. נשים גורמות לדבר הזה להיראות קל מדי. אמהות [are] ממש גיבורי על."

קישור מקור