איך שופט 'AGT' מרוויח כסף

אמא, דוגמנית ומיליונר! היידי קלום עשתה לעצמה שם מוכר מימיה כדוגמנית-על ותוכנית טלוויזיה בהנחיית הופעות, והכל נצבר לכדי שווי נקי מאוד. המשך לקרוא כדי לגלות כמה מרוויחה הדוגמנית ילידת גרמניה, מאיפה הכסף שלה ומה השווי המרשים שלה כעת.

מהו השווי הנקי של היידי קלום?

נכון לינואר 2023, השווי הנקי של היידי מוערך בכ-160 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי. האאוטלט מעריך גם שהיא מרוויחה בערך 19 מיליון דולר בכל שנה, אבל יכולה לגרוף עד 40 מיליון דולר הודות לתיק ההכנסות המגוון שלה.

היידי התפרסמה לראשונה כדוגמנית הן במגזיני אופנה והן במגזיני גברים, כמו גם בקמפיינים יוקרתיים. בסופו של דבר היא הפכה לאחת המוכרות ביותר ויקטוריה סיקרט מלאכים, דוגמנות עבור מותג ההלבשה התחתונה המפורסם במשך 13 שנים לפני שלבסוף נפרדו מהחברה ב-2010.

היידי הבינה במהירות את הערך של הפרסונה שלה, והוציאה קו הלבשה תחתונה וקוסמטיקה עם ויקטוריה'ס סיקרט, כמו גם מותג הבשמים שלה. היא גם יצרה לוחות שנה מאוד פופולריים לבגדי ים.

היידי קלום היא שחקנית, מנחת טלוויזיה ושופטת

במהלך השנים, הכוכבת הראתה את צלעות המשחק שלה במספר תוכניות טלוויזיה וסרטים, כולל סקס והעיר גדול, ספין סיטי, איך פגשתי את אמא שלך, אלה מוקסמת, חייו ומותו של פיטר סלרס ו השטן לובש פראדה. אבל הקריירה שלה על המסך ממש התפוצצה כשהחלה לארח ולהפיק את הסרט תצוגת עיצוב אופנה להיט, פרויקט מסלול.

מאט ברון/BEI/Shutterstock

היא הופיעה לראשונה בתוכנית ב-2004 ונשארה בראש עד שהוחזרה לבראבו ב-2018, והיידי הוחלפה בדוגמנית קרלי קלוס. המארח הפורה התחיל אז תוכנית חדשה של אמזון פריים, ביצוע החתךעם מארח משותף ותיק טים גאן במרץ 2020.

"בשבילי זה היה כאילו, בסדר, או שנחזור לשם וזה יהיה אותו ישן, אותו ישן – או שעכשיו זו ההזדמנות הזו לקפוץ על הספינה", אמרה על ההחלטה שלה ושל טים לעזוב Project Runway לאחר 16 עונות בפאנל של איגוד מבקרי הטלוויזיה בינואר 2020, לפי TheWrap.

ה גוף של ידע המחבר שימש גם כשופט ב America's Got Talent מעונות 8 עד 17, כמו גם בספינאופים של תוכנית התחרות הוותיקה, America's Got Talent: The Champions ו America's Got Talent: אולסטארסשהוקרן בבכורה ב-NBC בינואר 2023. עבודת הטלוויזיה הארוכה ביותר שלה היא להיות המנחה של הטופ מודל הבאה של גרמניהשהיא התחילה ב-2006 ועדיין עושה היום!

היידי קלום היא פילנתרופית והומניטרית

היידי היא לא רק שחקנית, מארחת, דוגמנית ואמא מדהימה – היא גם הומניטרית! הכוכבת השתמשה בכישרון, בשמצה ובעושר שלה כדי לחולל שינוי משמעותי לאורך השנים.

היא הובילה את The Walk for Kids ב-2011 כדי לגייס כסף לבית החולים לילדים של לוס אנג'לס, עבדה בשיתוף פעולה הדוק עם הצלב האדום כדי לעזור עם ההשלכות הנוראיות של הוריקן סנדי, והשתתפה בקמפיינים להעלאת המודעות לחקר סרטן העור ואיידס. ב-2014 היא זכתה בפרס הצלב הקריסטל על מאמציה ההומניטריים.

קישור מקור