אילו בני דוגאר נשואים?  ג'ים בוב, נשות הבנים של מישל

אילו בני דוגאר נשואים? ג'ים בוב, נשות הבנים של מישל

לאן נעלם הזמן? רוב ג'ים בוב ו מישל דוגרהבנים של הבנים נשואים והקימו משפחות משלהם מאז שהופיעו לראשונה ב-TLC לפני כמעט 15 שנה.

מתוך 19 הילדים בסך הכל, לג'ים בוב ומישל יש 10 בנים: יהושע, ג'ון-דיוויד, יוסף, יאשיהותאומים ג'דידיה ו ירמיהו, ג'ייסון, ג'יימס, ג'סטין ו ג'קסון. מבין קבוצת הבנים שלהם, רק שלושה עדיין לא התחתנו – ג'ייסון, ג'יימס וג'קסון.

זה ידוע ברבים הבנות דוגאר – יאנה, ג'יל, ג'סה, ג'ינגר, ג'וי-אנה, ג'והנה, ג'ניפר, ג'ורדן-גרייס וג'וזי – היו הרבה חוקים נוקשים למלא בזמן שגדלו. זה כלל קוד לבוש שמרני שבו נאסר עליהם ללבוש מכנסיים, ו ג'רמי ווולו גילה שהוא מילא שאלון בן 50 עמודים מג'ים בוב לפני שהורשה לחזר אחרי אשתו כיום, ג'ינגר.

נראה שהדברים קצת יותר רפויים עבור הבנים, אבל עדיין יש להם הנחיות לפעול. למשל, אסור להם להתנשק או ליצור מגע פיזי יותר מאשר חיבוק צד בזמן החיזור. זה אומר שכל הנשיקות הראשונות של ילדי דוגאר קרו ביום חתונתם!

יאשיהו פתח על איך הוא ואשתו לורן דוגר (לבית סוונסון) תכננו את הרגע המיוחד לפני היום הגדול שלהם ביוני 2018.

"ביקשתי ממנה רק להישאר בשקט… ואז קצת ללכת עם זה", אמר יאשיהו בעבר סומך על, וציין שהוא רצה שהסמוק יהיה מושלם. "חשבתי, אתה יודע מה? מעניין איך זה מרגיש. אז התאמנתי על היד שלי".

הוא המשיך, "אני חושב שהתרגול על היד שלי היה רק ​​כדי לראות איך זה מרגיש מהצד שלה – אתה לא יכול לנשק עץ ולצפות לראות איך זה ירגיש עבורה. אז, אם אתה מנשק על היד שלך, אתה יכול להרגיש… כמו, 'בסדר, אולי אני צריך למלא את השפתיים שלי יותר' או מה שלא יהיה, ולחשוב על זה מנקודת המבט הזו. אתה צריך לחשוב על זה!"

יאשיהו הוא לא האח היחיד של דוגאר שחשב הרבה על הנשיקה הראשונה שלו. אשתו של ג'ו עכשיו, קנדרה דוגאר (לבית קאלדוול), נתפס כשהוא לוחש לו לקחת "בילוי טוב" נועל איתה שפתיים לפני שהם אמרו, "אני כן".

"הנשיקה הראשונה, היא הייתה אפילו יותר גדולה ממה שציפיתי. חיכיתי 22 שנה להתנשק, וקנדרה, היא חיכתה בת 19. אז, אני חושב, אני יודע בשבילי, זה היה שווה כל שנה, כל יום שחיכיתי", אמר ג'ו והוסיף שזה הרגיש "אחר" ממה שהוא חשב שזה הולך. קנדרה טענה שהרגע היה "כל כך מיוחד".

המשיכו לגלול כדי לראות אילו בני דוגר נשואים!

קישור מקור