אילו זוגות 'אמא מתבגרת' עדיין ביחד?  תגלה!

אילו זוגות 'אמא מתבגרת' עדיין ביחד? תגלה!

מקנזי מקי

מקנזי מקי (לבית דות'יט) ובעל מנוכר ג'וש מקי נמצאים יחד מאז 2009 והוצגו למעריצים בעונה 4 של 16 ובהריון בשנת 2012. היא ילדה את ילדם הראשון, גאנון, בספטמבר 2011. בני הזוג קשרו את הקשר באוגוסט 2013 וקיבלו את פניהם של שני ילדים נוספים: הבת ג'קסי בפברואר 2014 והבן ברונקס באוגוסט 2016. הם עברו תקופה קצרה בעונה 1 של העונה שהלכה כעת. אמא מתבגרת 3ששודר ב-2013.

אבל הם חוו עליות ומורדות לאורך נישואיהם. בינואר 2017, הזוג נפרד לזמן קצר לאחר שערוריית הבגידה של מקנזי לאחר שנתפסה מסמסת לגבר אחר.

"היה בחור ששלחתי לו הודעות, אבל לא היה פלירטוט או רומן", סיפר כוכב הריאליטי לשעבר רדאר אונליןה באותו זמן. "לא עשיתי את זה. אשתו לשעבר גילתה את זה ושלחה לג'וש הודעה. מזה הוא יוצא". אבל בני הזוג התפייסו במהירות לאחר מכן.

נישואיהם עמדו בפני מבחן נוסף כשאמה, אנג'י דות'יט, אובחנה כחולה בסרטן המוח והריאות בשלב 4 בינואר 2018. באוגוסט אותה שנה, הם חזרו לריאליטי בעונה 8 של אמא נוער OG ובמהלך אחד הפרקים הראשונים, מקנזי האשים את ג'וש בכך שבגד בה כשהיה בנסיעה לעבודה עם רודיאו. מאוחר יותר הודה ג'וש שהיה לו מפגש "לא הולם" עם אישה בבר במהלך אותה נסיעת עבודה.

באותו חודש, מקנזי הודיעה על פרידתה מג'וש לאחר שש שנות נישואים. באוקטובר 2019, היא אישרה שהגישה בקשה לגירושין, אך בני הזוג השלימו במהירות לאחר הגשת התביעה. שבועות ספורים לאחר מכן, ג'וש חזר למקנזי ביום הולדתה והם חזרו להיות ביחד.

בני הזוג עדיין נאבקו בבעיות לאחר הפיוס, ואמה של מקנזי דחקה בה לפתור את הבעיות שלה עם ג'וש לפני מותה בדצמבר 2019.

במאי 2020, מקנזי וג'וש נפרדו שוב לאחר שלטענתה בדקה את יומני השיחות שלו וגילתה שהוא שולח הודעות טקסט לאישה אחרת מאז כשבועיים לאחר פטירתה של אמה, שלימים גילתה שהיא אחת מבני הדודים שלה. מאוחר יותר הבהירה מקנזי שהיא לא מאמינה שג'וש בגד בה עם בן דודה, אבל היא הייתה מוטרדת מכך שהוא נפתח בפני בן משפחתה בנוגע לבעיות הזוגיות שלהם וזו הייתה הסיבה לפרידה שלהם.

בעקבות הפיצול ביניהם, מקנזי וג'וש עוררו שמועות לפיוס. באותו אוגוסט, מקנזי עברה לפלורידה מאוקלהומה עם ילדיה וג'וש הלך אחריו זמן קצר לאחר מכן. הם התחילו לפרסם כמה תמונות יחד וחגגו את ליל כל הקדושים 2020 ביחד כמשפחה. בנובמבר 2020, מקנזי פרסמה תמונה שלה, ג'וש ושני זוגות נוספים. מעריצים שיערו שהזוג חזר להיות ביחד בהערות ומקנזי הבהיר, "זה נכון. אנחנו החברים הכי טובים."

עם זאת, מקנזי התייחסה לבסוף למעמד מערכת היחסים שלה עם ג'וש בראיון בלעדי עם בקשר בינואר 2021. "אנחנו פשוט נהנים מאוד עכשיו כמשפחה", אמר אז בוגר MTV. "ברור, הוא כולו עליי. אז אנשים אומרים, בסדר, הם יותר מחברים, אבל אנחנו לא באמת מנהלים את השיחה הזו. אני לא מדבר עם אף אחד אחר. אני משאיר את זה פתוח." בפברואר 2021, הם חזרו רשמית ביחד.

לרוע המזל, בני הזוג לא הצליחו בסופו של דבר לקיים את נישואיהם. רק 17 חודשים אחרי שהם התפייסו, מקנזי אישר שהם נפרדו שוב ביולי 2022.

"עם כל ההודעות שאני מקבלת והכתבות שיוצאות, רציתי שתשמעו מה קורה ממני לבד", היא כתב דרך אינסטגרם בזמן. "לפעמים דברים עובדים ולפעמים, לא משנה כמה קשה אתה נלחם, זה פשוט לא מסתדר. אני שוברת שתיקה לגבי ג'וש ואני שסיימתי. אני תמיד אכבד אותו כאבא של הילדים שלי אבל הגיע הזמן שאמצא את המאושר שלי 🙏".קישור מקור