אילו זוגות 'ג'רזי שור' עדיין ביחד?  תגלה!

אילו זוגות 'ג'רזי שור' עדיין ביחד? תגלה!

חוף ג'רזי המעריצים עשויים לזכור רוני אורטיז-מאגרו הצהיר שהכלל היחיד שלו היה "לעולם לא להתאהב בחוף ג'רזי", אבל מי יכול להתנגד? היו כמה כוכבים שעוררו חיבור שאין להכחישו במהלך שהותם בסדרת MTV.

באשר לזוגות שעדיין ביחד, כמה צמדים הצליחו להתגבר על הדרמה והם מאושרים מתמיד. אחרים החליטו שעדיף להמשיך הלאה.

רוני היה במערכת יחסים לסירוגין עם חבר השחקנים לשעבר סמי "מתוקה" ג'אנקולה לאורך העונות 1 עד 6, אבל הם בסופו של דבר קראו לזה להפסיק. היא לא הסכימה להופיע באתחול מחדש ב-2018.

לאביו של אחד הצטרפה מאוחר יותר חברתו לשעבר ג'ן הארלי עַל חוף ג'רזי: חופשה משפחתית. ואנס זכו לראות את הזמנים המתוקים והמלוחים ברומנטיקה שלהם כשהם הרחיבו את משפחתם עם תינוקת, אריאנה סקיי, שנולדה באפריל 2018.

ג'ני "ג'ווווו" פארלי יצא עם החבר טום ליפוליס כשפגשנו אותה לראשונה בשנת 2009, והם נפרדו זמן קצר לאחר מכן באוגוסט 2010, על פי דיווחים רבים. מאוחר יותר היא מצאה כימיה מיידית עם בעלה לשעבר, רוג'ר מתיוס. המעריצים זכו לראות את השיחות הפלרטטניות ואת המפגש הרומנטי שלהם במהלך עונה 3. הם התחתנו באוקטובר 2015 ונולדו להם שני ילדים משותפים – הבת מיילני והבן גרייסון. עם זאת, סיפור האהבה שלהם הגיע לסיומו עם הגירושים של הצמד ב-2018.

אחרי שהם הפסיקו, האיש החדש של ג'ני, זאק קלייטון קרפינלו, עשה את הופעת הבכורה שלו באתחול מחדש כשהידידות שלהם התפתחה למשהו נוסף. זאק וג'ני עברו את חלקם ההוגן של חוף ג'רזי דרמה ואפילו הייתה פיצול קצר לפני האירוסין שלהם במרץ 2021, אז ברור שהיו להם כמה פסגות ומלכודות משלהם.

ה-BFF של JWow, ניקול "סנוקי" פוליצי, גַם הייתה התחלה קצת קשה עם הגבר שלה ג'יוני לאוואל, במיוחד בזמן שצוות השחקנים לא היה בצילומים באיטליה. מאז, הזוג הוכיח שהשונאים טועים בכך שהתחתנו בנובמבר 2014 וקיבלו את פניהם של שלושה ילדים מקסימים יחד – לורנצו, ג'ובאנה ואנג'לו.

דינה קורטזה מצא אותה מר צודק ואמר "אני עושה" ב-2017, בעוד אנג'לינה פיברניק נָשׂוּי כריס לרנגירה בשנת 2019 לפני שהגיש בקשה לגירושין בינואר 2022. ומה עם חברי MVP?

מִיקרוֹפוֹן "המצב" סורנטינו הוא גבר נשוי באושר, בעוד DJ Pauly D יוצא עם חברה ניקי הול. בנוגע ל ויני גואדגנינונראה שהוא עדיין רווק ומוכן להתערבב!

גלול דרך הגלריה למטה כדי לגלות איזה חוף ג'רזי זוגות עדיין ביחד?

קישור מקור