אילו זוגות עדיין ביחד?  עדכונים

אילו זוגות עדיין ביחד? עדכונים

מוכן לאהבה היא סדרת ריאליטי היכרויות המסייעת לגברים ונשים שחורים מצליחים בשנות ה-30 וה-40 לחייהם למצוא בני זוג רומנטיים. בעוד מערכות יחסים מוצלחות רבות נוצרו בתוכנית, אחרים פשוט לא היו אמורים להיות.

הסדרה עלתה לראשונה ברשת OWN בשנת 2018. התוכנית זכתה ללהיט ולאחרונה שודרה עונתה השישית החל ביולי 2022.

רבים מבעלי התקווה הרומנטיים התאהבו בתוכנית, בעוד שאחרים עזבו רווקים. זוג אחד האהוב על מעריצים מעונה 1 שלא הצליח לגרום לדברים לעבוד היה שיי פגס ו מייקל אנתוני.

במהלך מופע האיחוד בדצמבר 2018, נראה היה ששי ומייקל נמצאים במקום מוצק במערכת היחסים שלהם. בעוד שהיא אמרה שהיא נבהלה בתחילה מהרומנטיקה שלהם כשהצילומים הסתיימו ודאגה שהקשר ביניהם הוא רק לראווה, שיי אמרה שבאה ללמוד שמייק "באמת אוהב" אותה.

"אני אוהב את שיי בכל ליבי", הוסיף מייק. "זה התינוק שלי, אתה יודע. זה החבר הכי טוב שלי. אם אני לא מדבר איתה לפני שאני הולך לישון, אני מתגעגע אליה".

לאחר מכן הוא הסביר שהם מסורים לבניית ידידות ולקחת דברים לאט. "אנחנו הולכים לקחת את הזמן שלנו ולעשות מה ששי ומייק רוצים. מה יעבוד לנו", אמר כוכב הריאליטי. "אנחנו מעריכים את כולם להיות חלק מזה איתנו, אבל הם לא הולכים להיות איתנו. אז אנחנו לוקחים את הזמן שלנו".

חודש לאחר שידור המפגש, השניים פנו לאינסטגרם והודיעו שהם עזבו אותו.

"טוב, ראשית הרשה לי לומר שאני לא מתחרט על שפגשתי מלכה אמיתית או לקחת בחזרה את כל הדברים הנפלאים שעברנו יחד במסע הזה. כשדברים לא מסתדרים בין 2 מבוגרים אלגנטיים זה לא חייב להסתיים כי אף אחד מהאנשים עשה משהו לא בסדר או עם דרמה", כתב אז מייק.

הוא המשיך ואמר כי שיי "תמיד תהיה מלכה בעיניי" והוא "תמיד יאהב אותה בתור החבר הכי טוב שלי".

"אני מקווה שכולם יכולים לכבד את הרגשות שלנו כי למרות שהיינו בטלוויזיה, אנחנו חווים רגשות אנושיים", סיכם מייק. "תודה על התמיכה והאנרגיה החיובית. עכשיו אני מחכה למה שיש לי לאלוהים הבא בחיי."

המשיכו לגלול כדי לגלות מה זוגות הזוגות מ-Ready to Love עושים היום ומי עדיין ביחד.

קישור מקור