אילו זוגות עדיין ביחד? עדכונים

מתחזק? זה לא סוד שהזוגות של נשוי ממבט ראשון הביאו את הדרמה בכל עונה, והפרק החדש ביותר של סדרות Lifetime ארוכות – שמתרחש בנאשוויל והקרנה בכורה ב-4 בינואר 2023 – לא אמור להיות שונה. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל הרמזים, הפרטים והעדכונים על צוות השחקנים של עונה 16 MAFSכולל אילו זוגות עדיין ביחדעל הסלעים, תחזיות מעריצים ועוד.

האם כוכבי 'MAFS' יסמין ואיירריס עדיין ביחד?

באדיבות Lifetime

אמנם לא ברור אם יסמין ואיירריס כן עדיין ביחד החל מינואר 2023, מעריצים העלו השערות ברשתות החברתיות שהזוג לא יחזיק מעמד.

"יסמין ואיירריס – היא מלכודת והם מותאמים פיזית אבל אני פשוט לא סומך על זה שהוא מוכן כמו שהוא אומר שהוא. לא מרגיש נהדר עם זה", כתב משתמש אחד בטוויטרהמתייחס לכאורה למעמדו "המתוקן ומוכן לאהוב", בעוד אחר הוסיף, "אייריס ויסמין. אני חושב שאייריס הולך להראות את דרכי ה-F-boy שלו מוקדם מדי".

עם זאת, לא כולם MAFS המעריצים חושבים שאיריס ויסמין יפסיקו את זה, מכיוון שמספר משתמשי מדיה חברתית חזו שהזוג יגיד "כן" ביום ההחלטה.

'MAFS': האם ניקול וכריס יצליחו?

למרות שלא ברור אם ניקול וכריס עדיין ביחד, למספר משתמשי מדיה חברתית יש רגשות מעורבים לגבי הזוג הטרי – שניהם עברו לנאשוויל מניו יורק ושיקגו, בהתאמה.

אילו זוגות של MAFS עונה 16 עדיין ביחד?  - 686
באדיבות Lifetime

"נכון לרגע זה אני חושב שניקול וכריס יכולים לגרום לזה לעבוד," משתמש אחד בטוויטר כתבתי, בעוד אחרת הוסיף, "כריס וניקול – אההה אולי? היא תאהב אותו אבל אולי היא יותר מדי בשבילו. יותר מדי אנרגיה וטיפשות."

האם ג'ינה וקלינט של "MAFS" של נאשוויל יישארו נשואים?

אילו זוגות של MAFS עונה 16 עדיין ביחד?  - 687
באדיבות Lifetime

נכון לינואר 2023, לא ברור אם ג'ינה וקלינט עדיין נשואים; למרות זאת, MAFS נראה כי מעריצים ברחבי הלוח מסכימים כי מומחים פספסו את המטרה בעת זיווג בני הזוג יחד.

"קלינט וג'ינה מסבכים את האגודל. הוא בחור בחוץ, יש לה מספרה, כלומר היא עובדת בסופי שבוע. התאמה גרועה, גרועה" כתב משתמש אחד ברשתות החברתיותאחר שהוסיף: "#MAFS חזר ל-BS. למה שהם יתאימו ג'ינה וקלינט? לול עשינו לא ללמוד כלום ממיץ' וקריסטן?"

'MAFS': האם דומיניק ומאק עדיין ביחד?

למרות שלא ברור אם דומיניק ומאק עזבו את זה או לא, לצופים יש דעות מעורבות אם הם בכלל יגיעו ליום ההחלטה או לא.

אילו זוגות של MAFS עונה 16 עדיין ביחד?  - 688
באדיבות Lifetime

"לצערי אני לא רואה את דומיניק ומקינלי מתאמנים. זה לא יהיה בגלל הגיל אלא היבטים אחרים", כתב מעריץ אחדבזמן אחר הוסיף, "למה שהם יראו את דומיניק בג'ינס כשמדברים על יום ההחלטה?! נראה שהיא לא מצליחה לעבור את כל העניין. עָצוּב. האם מאק הופיע בכל זאת מתוך כבוד?"

האם כוכבי 'MAFS' קירסטן ושאקיל עדיין נשואים?

נכון לינואר 2023, לא ברור אם שאקיל וקירסטן עדיין ביחד; עם זאת, למעריצי סדרת הריאליטי Lifetime יש תקוות גדולות בזוג.

אילו זוגות של MAFS עונה 16 עדיין ביחד?  - 689
באדיבות Lifetime

"שאקיל וקירסטן – סיכוי טוב. שניהם מאוד נחמדים למראה, קצת שובבות, אבל בסופו של דבר מקצועי וממוקד מטרה." כתב מעריץ אחד מלא תקווה. אַחֵר הדהד רגשות דומיםכותב, "אני לגמרי רואה את שאק וקירסטן עובדים."

איפה לצפיה ב-'נשואים ממבט ראשון'

עונה 16 של נשוי ממבט ראשון משודר ב-Lifetime בימי רביעי ב-20:00קישור מקור