אילו זוגות עדיין ביחד?

אילו זוגות עדיין ביחד?

משפחות חימנו ואוורט היו מסוכסכות כמעט מיד לאחר שהמעריצים הוצגו בפניהן בעונה 4 של ארוס בן 90 יום. הריב המשפחתי שלהם יצר כל כך הרבה מתח שהוא זיכה אותם בספין-אוף, שנטל המשפחה. למרות כל הדרמה, רוב הזוגות הצליחו להישאר ביחד אבל אחרים התפצלו תחת הלחץ של הלחימה המתמדת.

שנטל חימנו (לבית אוורט) הייתה בת 25 כשעשתה את הופעת הבכורה שלה בריאליטי. "הייתי מעוניין ללמוד ספרדית והיה לי חבר שהכיר אותי פדרו [Jimeno]", היא אמרה במהלך ההקדמה שלה בשנת 2014. לאחר שראתה תמונות של יליד הרפובליקה הדומיניקנית, שנטל אמרה שהיא "נמשכת אליו מיד".

בני הזוג התאהבו במהלך הטיול הראשון של שנטל לבקר את פדרו בארץ הולדתו והחלו לצאת למרחקים ארוכים. "בטיול השלישי הוא הציע נישואין," התפרצה שנטל והוסיפה כי התייחס אליה "כמו נסיכה".

"קיוויתי שנוכל לחיות יחד בארצות הברית והאופציה הטובה והמהירה ביותר היא ויזת K-1", הסבירה שנטל, שתאפשר לארוסה של אזרח אמריקאי להיכנס באופן חוקי למדינה בתנאי שיתחתנו בתוך 90 יום מהגעת הזר. עם זאת, שנטל שמרה סוד גדול מאוד מהוריה, תומאס אוורט ו קארן אוורטעל התוכניות שלה ושל פדרו והוריה אפילו לא ידעו שהם מצלמים לתוכנית שכותרתה ארוס בן 90 יום.

"ההורים שלי יודעים שפדרו ואני הולכים לחיות ביחד, אבל הם לא יודעים שאנחנו בעצם מאורסים", הודתה בווידוי שלה. "הם חושבים שפדרו מגיע לכאן עם ויזת סטודנט, לא ויזת K-1 כי עם אשרת K-1, יש לך 90 יום להתחתן. אם ההורים שלי ידעו שפדרו מגיע לכאן עם אשרת ארוס, הם היו מתהפכים".

הוריה היו המומים ברגע שנודע להם את האמת על תוכניותיהם של פדרו ושנטל להינשא. "פדרו לא נמצא כאן עם אשרת סטודנט. הוא למעשה כאן עם אשרת K-1. אשרת K-1 היא ויזת ארוס ואנחנו צריכים להתחתן ביום חמישי", היא חשפה. הדברים נעשו כל כך מתוחים עד ששאנטל אפילו לא הייתה בטוחה אם משפחתה תשתתף בחתונה שלה, אבל בסופו של דבר הם הסכימו להופיע – כולל אחותה חורף אוורט ואח נהר אוורט – אבל רק בתנאי ששנטל ופדרו יחתמו על חוזה ממון לפני שהם מתחתנים.

"אנחנו כאן כדי לתמוך בבת שלנו ובנישואין שלה, שכמובן רק גילינו עליהם", אמרה קארן. "אבל לפני שאנחנו מוסרים אותה היום, אנחנו בהחלט צריכים לדבר על כמה דברים," אמר תומס.

פדרו ושאנטל התחתנו ב-25 במרץ 2016, ונראה היה שנישואיהם נשארו חזקים גם למרות כל הדרמה המשפחתית בין האוורט והחימנוס – כולל אמו של פדרו, לידיה חימנוואחות ניקול חימנו – שהמשיך בעקבות נישואיהם. לרוע המזל, מערכת היחסים ביניהם לא עמדה במבחן הזמן.

המשך לגלול למטה כדי לגלות מאילו זוגות שנטל המשפחה – כולל שנטל ופדרו – עדיין ביחד.

קישור מקור