אילו כוכבות 'אחיות קיצוניות' בהריון?  עדכונים

אילו כוכבות 'אחיות קיצוניות' בהריון? עדכונים

משפחות גדלות! הכוכבים של אקסטרים אחיות הם לא רק אחים נאמנים – חלקם גם הורים.

עונה 2 של תוכנית TLC, שתעלה לראשונה ביום שני, 23 בינואר, מבטיחה לבוא כריסטינה מאנינגההריון של בעלה, ג'ון זלוטי. בקשר חשפו באופן בלעדי שהם קשרו את הקשר ב-14 באוגוסט 2021, חודשיים בלבד לאחר שידור סיום עונה 1.

בטריילר, אחותו התאומה של ג'ון וכריסטינה, ג'סיקה דונאגן, נראו כותות ראשים על מעורבותה בהיריון. בשלב מסוים, הזוג הנשוי רב כשג'ון התעקש שג'סיקה לא צריכה להגיע לפגישה עם האולטרסאונד של כריסטינה.

"ג'ון רוצה את אחותי לגמרי לעצמו," התלוננה ג'סיקה.

לפני הקרנת הבכורה של העונה, כריסטינה – שיש לה שני ילדים מנישואיה הראשונים – שקלה את ההריון שלה דרך אינסטגרם ב-7 בינואר. "חשבתי שסיימתי להביא ילדים לעולם; כמעט בן 40, כבר מבורך בשניים. אני אגיד, להיות בהריון הפעם הרגיש לי אחרת", כתבה לצד כמה תמונות של הבייבי באמפ שלה. "חיבקתי את זה ביתר הכרת תודה. הבנתי שאולי זו הפעם האחרונה שאזכה לחוות את החוויה הזו שוב וידעתי כמה מהר הזמן עובר. כמה מהר התינוקות שלי גדלים. איך הכאוס היה באמת חוויה מדהימה במבט לאחור".

"הצלחתי לחיות את הרגע ולהיות סבלני יותר, נוכח יותר ויותר אסיר תודה. וואו, התכוונתי לאהוב עוד בן אדם קטן בדיוק כמו שאני כבר אוהבת את השניים שלי", היא המשיכה. "זה היה רגע רוחני גלום ואני אסיר תודה לנצח".

כריסטינה הוסיפה שהיא אסירת תודה לחוות את ההריון השלישי שלה עם "הגבר הכי מדהים".

"לא היה לי אבא כשגדלתי, ולכן אני יודע כמה מבורכים הילדים שלי שיש להם מודלים לחיקוי גברים מדהימים בחייהם. דבר אחד שצדקתי בחיים האלה, הוא שבחרתי גברים גדולים באמת להביא ילדים איתם", סיכם כוכב הריאליטי. "הבנתי נכון עם אבא של מדוקס ומאלין וזכיתי בקופה עם ג'ון. מרגישה כל כך מבורכת והייתי חייבת לשתף."

לאחר שכריסטינה שיתפה את הפוסט הגלוי, ג'סיקה הראתה את תמיכתה בקטע התגובות. "אוהב אותך אחותי. אני כל כך שמחה לראות אותך מאושר", כתבה. "היה לך זוהר כל כך יפה של אישה בהריון."

בעוד כריסטינה היא הכוכבת היחידה שהייתה בהריון בתוכנית, היא לא ההורה היחיד מבין צוות השחקנים וייתכן שיצטרפו אליה בקרוב אחרים. המשיכו לגלול כדי לראות אילו כוכבות של אקסטרים סיסטרס בהריון ופוגשים את משפחותיהן.קישור מקור