אילו כוכבים קשורים?  נישואים, זוגיות

אילו כוכבים קשורים? נישואים, זוגיות

אמנם אף אחד מ קודי בראוןנשותיו של אחיות, חלקן נשות אחות כוכבים למעשה קשורים. למעשה, כמה מהאנשים שהם משפחה מבחינה טכנית נשואים זה לזה, רדאר אונליין דיווח.

לפי האאוטלט, קודי ואשתו לשעבר כריסטין בראון הם לא רק בני זוג. רדאר ציטט א Ancestry.com עץ שמראה שהשניים חולקים וויליאם מור אלרד ו אוריסה אנג'לה בייטס בתור קרובי משפחה, מה שהופך אותם לבני דודים רחוקים.

בעוד שלפי הדיווחים האקסים הם קרובי משפחה, הפטריארך הפוליגמי והאקסית ג'נל בראון לשתף בת מדיסון מברשת (לבית בראון). מאדי התחתנה עם אדם בשם מברשת קיילב בשנת 2016.

כיילב הוא אחיה של דודה של מאדי, אחיה של גיסתו של קודי, אריקה ברש בראון. הזוג קיבל את ילדם הראשון בברכה במאי 2017. הבת אוונגלין הצטרפה לאחיו אקסל באוגוסט 2019. מאדי הודיעה ביולי 2022 שהיא בהריון ומצפה לילד השלישי של בני הזוג.

לפני ההצטרפות למשפחת הרבים, ג'נל הייתה נשואה ל אדם קלארק ברבראח של אחות אחות מרי בראון, דיווח השקע באוקטובר 2015. ביוגרפיה לשעבר של ג'אנל TLC נכתב, "פגשתי את קודי בסתיו 1989, למרות שהוא אולי לא זוכר את זה. כשהוא נכנס לחדר הסתכלתי עליו והייתה לי ההרגשה הזו להיזכר במשהו ששכחתי. זו הייתה חוויה מיוחדת במינה".

קודי וג'נל התחתנו רוחנית ב-1993 לפני שקיבלו את פני שישה ילדים יחד: לוגן בראון במאי 1994, הבת מדיסון בראון בנובמבר 1995, הבן האנטר בראון ב-1997, הבן גאריסון בראון באוקטובר 1998, הבן גבריאל בראון ב-2001 והבת סוואנה בראון בדצמבר. 2004.

קודי נשוי כחוק רק לאחת מארבע נשותיו, רובין בראון, איתה התחתן ב-2014 לאחר שהתגרש מאשתו הראשונה מרי במטרה לאמץ את ילדיה של רובין ממערכת היחסים הקודמת שלה. האיגודים שלו עם מרי, ג'אנל וכריסטין לא הוכרו על ידי החוק מכיוון שהחתונות שלהם היו טקסים דתיים.

בנובמבר 2021, כריסטין הודיעה על פרידתה מאיש העסקים לאחר יותר מ-25 שנות נישואים.

"אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו ועשיתי את ההחלטה הקשה לעזוב", שיתפה אז כריסטין. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בחייו של זה כשאנו הורים לילדינו היפים ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו. באהבה, כריסטין בראון."

שנה לאחר מכן, בדצמבר 2022, בקשר פרסמה את החדשות שג'אנל עזבה את בעלה לאחר כמעט 30 שנה ביחד.

"ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", סיפר מקור בלעדית בקשרומוסיף כי ה נשות אחות הכוכב "גדל ממנו".

וזה לא הכל! מכ"ם גם דיווח עוד באוקטובר 2015 שג'נל הייתה נשואה בעבר לאדם קלארק ברבר – אחיה של מרי, אשתו הראשונה של קודי. זה אומר שג'אנל ומרי היו גיסות לפני שהפכו לאחיות. ג'אנל למעשה התאהבה בגיסו של בעלה הראשון כשהיא עדיין הייתה נשואה לבעל הראשון. הישנה שלה ביוגרפיה של TLC נהג לקרוא, "אני פגש את קודי בסתיו 1989, למרות שהוא אולי לא זוכר זאת. כשהוא נכנס לחדר הסתכלתי עליו והייתה לי ההרגשה הזו להיזכר במשהו ששכחתי. זו הייתה חוויה מיוחדת במינה". קודי וג'אנל לא היו "נשואים רוחנית"עד 1993.

קודי נשוי רק לאחת מארבע נשותיו, רובין. קודי היה נשוי בעבר כחוק למרי, אשתו הראשונה, אך הם התגרשו כחוק בשנת 2014. לאחר מכן הוא התחתן עם רובין כדי שיוכל לאמץ כחוק את שלושת ילדיה מנישואים קודמים. האיגודים שלו עם מרי, ג'אנל וכריסטין אינם מוכרים על ידי החוק מכיוון שהחתונות שלהם היו טקסים דתיים.

אנחנו אפילו לא יכולים לתאר לעצמנו כמה מסובך זה חייב להיות לעשות אילן יוחסין למשפחת בראון. הענפים האלה חייבים להיות די מעוותים!

כמה גדולות משכורות כוכבי הריאליטי? ג'ייסון טרטיק מפרק את זה עם עורכי Us Weekly.

קישור מקור