אילו עונות של 'האם אתה האחד?' אָבֵד? מי לא זכה

זה נראה כאילו לא משנה כמה מבולבלים השחקנים של האם אתה האחד? להשיג בזמן שהם מנסים למצוא את ההתאמה המושלמת שלהם, הם תמיד מבינים את זה בסופו של דבר. נו, כִּמעַט תמיד. בעוד שרוב העונות של תוכנית ההיכרויות המצליחה MTV הסתיימו עם קונפטי והרבה הרבה כסף, ניצחון לעולם אינו מובטח. כמה עונות הפסידו כסף בגלל הפסקות, וקבוצה אחת של בעלי תקווה נותרה בלי כלום כשלא הצליחו למצוא את עמיתיהם המשודכים.

אילו עונות של 'האם אתה האחד' לא זכתה?

עונה 5, ששודרה ב-2017, הייתה העונה הראשונה (ועד כה, היחידה) שלא הסתיימה בניצחון. ייתכן ששני חוקים חדשים שנקבעו במהלך העונה הזו תרמו להפסד. קודם כל, לצוות השחקנים ניתנה האפשרות לוותר על התוצאות של Truth Booth (שמאשר או מכחיש התאמות מושלמות) כדי להוסיף במקום 150,000 $ לזכייה שלהם. עם זאת, עם האופציה להוסיף כסף הגיע סיכון גדול יותר לאבד אותו: במקום להפסיד 250,000 דולר מהסכום הכולל במקרה של בלק-אאוט (טקס התאמה בו לא היו משחקים), עונה 5 תפסיד 50 אחוז מהכל הסיר הנוכחי היה בו.

למרבה הצער, נראה היה ששני הכללים החדשים פעלו נגדם. היה להם הפסקה בפרק 2 שהוריד את הקופה של מיליון דולר ל-500,000 דולר. מכיוון שהצוות רצה להחזיר חלק ממה שהם הפסידו, הם בחרו לא לאשר התאמות בתא האמת בשני הפרקים 9 ו-10. אף אחד מהזוגות הללו לא בחר לעמוד ביחד בטקס הגמר, אבל הם גם לא היו התאמות. במהלך העונה כולה, רק שני זוגות אושרו בתא האמת.

MTV

האם כוכבי עונה 5 של 'Are You The One' מצאו אהבה?

כמובן שהתוכנית לא עוסקת רק בכסף, היא עוסקת גם באהבה, וחלק מהאנשים אכן עזבו את עונה 5 עשירים יותר בצורה כזו. קרולינה דוארטה מצא אהבה עם העונה הרביעית קאם ברוקמן. בני הזוג קשרו את הקשר ביולי 2021, בזמן שהם קיבלו את פניהם של תינוקת מס' 1, בת בשם איליין, ביולי 2022. שאנון דאפי ועונה 6 אנתוני מרטין התאחדו וחלקו ילד אחד, אם כי מאז נפרדו. בינתיים, היידן וויבר ו ג'יאנה האמר יצאו לזמן מה ויש להם ילד ביחד, למרות שהם כבר לא במערכת יחסים.

אף על פי שאף עונות אחרות לא איבדו את התוכנית לחלוטין, חלקן איבדו חלק ניכר מהשינוי במהלך שבועות ההפסקה. לאחר הפסקה בפרק 2, צוות השחקנים של עונה 3 זכה רק ב-750,000 דולר. אותו דבר קרה בעונה 4 כשהם הפסידו 250,000 דולר בפרק 8.

כמה גדולות משכורות כוכבי הריאליטי? ג'ייסון טרטיק מפרק את זה עם עורכי Us Weekly.

קישור מקור