אילו עסקים יש לה?

ארוס בן 90 יום כוכב יארה זאיה התחילה את דרכה כמאפרת במדינת הולדתה אוקראינה ואינה זרה לתיוג כ"חופרת זהב". עם זאת, איש הטלוויזיה הריאליטי המשיך להחזיק בשני עסקים מאז הגעתה לארצות הברית. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על העיסוקים היזמיים של יארה.

אילו עסקים מחזיקה כוכבת "90 יום ארוס" יארה זאיה?

אמא של אחד מחזיקה ומפעילה בוטיק מקוון שהיא כראוי על שמה. באתר יארה מוכרת מגוון הלבשה לרכישה, החל ממעילים ובגדי ים ועד לסרבל. היא גם מציעה לוקים שנראו בתוכנית, כולל השמלה היפה שלה לעונה 6 ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? לספר הכל.

יארה גם בעלת עסק לאיפור

מלבד מכירת בגדים, ה ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? alum נכנסה לתעשיית היופי עם השקת קו האיפור שלה, Boujee by Yara, בנובמבר 2021.

באדיבות יארה זאיה/אינסטגרם

"יארה מתאפרת, אלוהים אדירים! חלמתי על זה", סיפרה יארה בקשר בזמן. "[The] הרעיון יצא יום אחד, התכוונתי לקנות איפור ודברים עם ג'ובי, ואנשים כל כך משוגעים שואלים אותי, כמו 'יארה, באיזה איפור את משתמשת? אנחנו אוהבים את האיפור שלך'. וגם ג'ובי [told] אני, 'יארה, את יודעת, את יכולה ליצור קו איפור משלך', ואני אומר, 'ג'ובי, אתה משוגע! כל כך קשה לעשות את זה״. ותראה אותי עכשיו."

יארה מגיבה לטענות 'חופר הזהב'

יארה ובעלה, ג'ובי דופרן, תיעדו את סיפור האהבה שלהם בדצמבר 2020 בעונה 8 של הסדרה ארוכת השנים. מתחילת הריאליטי שלהם, ילידת אוקראינה נאבקה בטענות שהיא השתמשה בג'ובי עבור הכסף שלו – לאחרונה עם שובם של בני הזוג אל ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 7.

במהלך חודש ינואר 2023, עמית סטר אנדריי קסטרבט לא התבייש כשהוא רמז שיארה הולכת לעזוב את ג'ובי ברגע שהיא תקבל את הגרין קארד שלה.

"סליחה, יש לי שני עסקים במדינה הזו. אני באה לכאן, אני עובדת למען החלום שלי, ואני עושה את הכסף שלי בעצמי", ענתה היפהפייה הבלונדינית. "אני לא סטריאוטיפ מזרח אירופאי, בסדר?"

קישור מקור