אילו קרדשיאן-ג'נרות בהריון, יולדות תינוקות עכשיו?

אילו קרדשיאן-ג'נרות בהריון, יולדות תינוקות עכשיו?

משפחה גדולה! קרדשיאן-ג'נר אטריארך, קריס ג'נריש כיום 12 נכדים.

הנכד הבכור שלה הוא קורטני קרדשיאן ואקס סקוט דיסיקהבן של מייסון דיסיקשנולד ב-14 בדצמבר 2009. לידתו תועדה בסיום העונה ה-4 של מתעדכן עם הקרדשיאנים, שבו קורטני שלף באופן בלתי נשכח את מייסון בזמן הצירים. "החוויה הייתה כל כך בלתי ניתנת לתיאור ומשנה חיים, ואני לא מאמינה שהוא כולו שלי," כתב ה-E! אמר אלום בזמנו.

לקורטני וסקוט נולדו עוד שני ילדים – פנלופה ו לִמְלוֹך – בעוד אחיותיה המפורסמות דאגו לתת לילדיה בני דודים בכך שיהיו להם ילדים משלהם.

קים קרדשיאן, קלואי קרדשיאן ו קיילי ג'נר כולם קיבלו את הילדים בברכה במהלך השנים. בינתיים, רוב קרדשיאן קיבל בברכה את ילדתו היחידה, בתו חלום קרדשיאןעם אקס בלאק צ'ינה ב-10 בנובמבר 2016.

קנדל ג'נר היא הילדה היחידה של קריס שמעולם לא הייתה בהריון, אם כי היא רמזה שהיא מקווה להפוך לאמא מתישהו.

במהלך פרק יוני 2022 של הקרדשיאנסהמודל נראה נרגש להיכנס להריון יום אחד כשהיא עשתה קניות לתינוקות עבור קיילי, שציפתה לילדה השני שלה טרוויס סקוט בזמן הצילומים. "אוי אלוהים, להיות בחנות לתינוקות מרגיש לי אמיתי בימים אלה", אמרה קנדל לקלואה במהלך הבילוי. "בדיוק כמו שהיום מגיע בשבילי, אתה יודע?"

המשפחה חשובה בבירור למשפחת קרדשיאן-ג'נר, שמבלה באופן קבוע חופשות ויוצאות לחופשות יחד כמשפחה.

למעשה, רבים מהנכדים הם בני אותו גיל. בתו הבכורה של קים, צפון מערבנולדה ב-15 ביוני 2013, רק פחות משנה לאחר שנולדה פנלופה ב-8 ביולי 2012.

בינתיים, בתו של קלואה תומפסון אמיתיהבת של קים שיקגו מערב והבת של קיילי, סטורמי וובסטרכולם נולדו ב-2018.

למרות שכבר יש להם משפחה גדולה, נראה שהקרדשיאן-ג'נרס לא מוכנות להפסיק להביא ילדים לעולם. קורטני הייתה פתוחה לגבי הרצונות שלה להביא ילדים לעולם עם בעלה, טרוויס בארקהראיתו התחתנה ב-2022.

מסע ההפריה החוץ-גופית שלה תועד בתוכנית Hulu של המשפחה, אם כי היא הודתה בספטמבר 2022 שלקחה הפסקה מהתהליך. "התחלנו מסע IVF, אבל הפסקתי", הסביר קורטני מגזין הוול סטריט ג'ורנל. "זה היה הרבה. לקחתי הפסקה כדי להתמקד רק בחתונה שלנו ובחתונה".

המשיכו לגלול כדי לראות מי מהאחיות קרדשיאן-ג'נר בהריון.

קישור מקור