אילו רולופות בהריון?  מדריך שלם למי מצפה

אילו רולופות בהריון? מדריך שלם למי מצפה

משפחה צומחת! מאז הפגישה איימי רולוף ו מאט רולוףהמשפחה של בעקבות הופעת הבכורה של אנשים קטנים, עולם גדול בשנת 2006, הגזע הגדול שלהם רק גדל.

בנם הבכור, ג'רמי רולוףהודיע ​​שהוא מצפה לתינוק מס' 3 עם אישה אודרי רולוף ביולי 2021. ארבעה חודשים לאחר מכן, הזוג אישר את הגעתו המרגשת של בנם.

"IT'S A BOY", כתבה אודרי אוסף תמונות אינסטגרם בנובמבר 2021. "ברוך הבא לעולם ראדלי נייט רולוף. נולד ב-11.8.21 בשעה 6:32 בבוקר במשקל 9.1 פאונד 21.5 אינץ' ונולד en caul שהיה פראי! אני לא יכול לחכות לחלוק איתך את סיפור הלידה שלו בקרוב. אנו כל כך אסירי תודה לאלוהים על כך שהוא נענה לכל כך הרבה תפילות ספציפיות בנוגע לעבודה ולמסירה הזו. מילה שהתפללתי על הלידה הזו הייתה 'הרמוניה'. וזו באמת הייתה אחת החוויות הכי הרמוניות".

ימים לאחר מכן, ילידת אורגון נפתחה לגבי התסמינים הכואבים שהגיעו לאחר שילדה את הקטן שלה.

"רובכם יודעים אם הייתם כאן מתי [my daughter]גחלת ו [my son], Bode, נולדו, החלב שלי בא בזעם והוא כמו מולסה", פירט כוכב הריאליטי לשעבר באמצעות אינסטגרם. "ספגתי צרימה קשה עם כל שלושת הילדים תוך 24 שעות מהרגע שנולדו. ואני נאבקתי הרבה עם דלקת השד שחוזרת על עצמה לאחר לידה. אני עושה את כל הדברים שלי כדי להילחם בזה, אבל אני מעריך גם תפילות".

אודרי גם הסבירה מדוע להישאר עם שני ילדיה האחרים עם הוריה הייתה "המתנה הגדולה ביותר".

"הם באו לפגוש את אחיהם התינוק ביום היוולדו (ישתפו תמונות בקרוב) אבל אז חזרו לג'יג'י ואבא. אני מתגעגעת אליהם בטירוף, אבל היומיים הראשונים האלה שלאחר הלידה עבור הגוף שלי הם משהו אחר", כתבה אז. "אני אסיר תודה על עזרת ההורים שלי עכשיו, כי אני מזהה שכל כך הרבה אנשים אין את זה לאחר הלידה. הידיעה שאוהבים את הילדים כל כך טוב ולבלות זמן נוסף עם סבא וסבתא שלהם עכשיו זו מתנה כל כך עבורי ועבורם".

באותו חודש, טורי רולוף הודיעה שהיא מצפה לתינוק מס' 3 עם בעלה זך רולוף בעקבות הפלה קודמת. במהלך שאלות ותשובות אינסטגרם, ה אנשים קטנים, עולם גדול כוכבת הסבירה את הדאגות שהגיעו להריון שלה.

"אני מרגיש שאעשה זאת [worry] עד שאני מחזיק [the] מותק", אמרה טורי לעוקביה באינסטגרם בנובמבר 2021. "הפלה היא גנבת שמחה ובאמת ניסיתי להנות מההריון הזה, אבל הייתי מאוד חרדה".

אישיות TLC הודיעה במרץ 2020 שהיא סבלה מאובדן הריון.

"למען האמת אף פעם לא הרגשתי אובדן כמו שהרגשתי באותו רגע", כתבה טורי בזמנו באמצעות אינסטגרם. "מעולם לא הרגשתי כל כך עצוב, כועס ומפוחד ברגע אחד. לא היו לי תסמינים של אובדן [our] מותק מלאך מתוק ושום דבר לא יכול היה להכין אותי לשמוע שהתינוק המתוק שלנו איננו."

עבור טורי, שיתוף הניסיון שלה היה דרך לעזור לאמהות אחרות להרגיש פחות "לבד".

"אני גם מפרסם את זה בצורה אנוכית כצורה של ריפוי לעצמי. הרגשתי כאילו אני צריכה להכיר בתינוק המלאך המתוק שלנו כדי שאוכל להמשיך ולחלוק איתי את התינוקות שלי כאן", הוסיפה. "אז זה מה שאני אמשיך לעשות – להודות לאל על מה שיש לי. מודה לאל על שני ילדיי הבריאים ועל בעלי שאהב אותי בכל זה."

איימי שיתפה את מחשבותיה על "חוזקה" של כלתה בתוך חדשות ההריון.

"כולנו יודעים שזה היה דבר הרסני עבור שניהם בדרכים שונות. … העצב הזה יכול להיות מכריע," ה קצר ופשוט המחבר סיפר באופן בלעדי Us Weekly בנובמבר. "אבל אני חושב שכאשר יש לך שני ילדים אחרים, אתה יכול להסתכל עליהם ולהגיד, 'תראה את המתנות שעדיין יש לנו'. אז, אני חושב שזה היה חלק ממה שעזר לשני אלה מלבד אמונה. אני חושב שהם מסתדרים ממש ממש טוב".

עיין בגלריה למטה כדי להתעדכן לגבי אילו רולופס בהריון או ילדה לאחרונה.

קישור מקור