אימא יוני מגיבה לשמועות ההריון של הבת דלעת

אמא ג'ון שאנון שיתפה תגובה סתמית כשנשאלה על בתה לורין "דלעת" אפירד (לבית שאנון) דווח על הריון במהלך ראיון וידאו בלעדי עם בקשר.

באפריל דווח כי דלעת, בת 22, מצפה לתאומים עם בעלה יהושע אפירד תשעה חודשים בלבד לאחר קבלת הפנים של תינוק מס' 2. עם זאת, בני הזוג לא אישרו את ההיריון.

כשנשאלת את מחשבותיה בעניין, יוני, 42, אומרת שדלעת "לא" זקוקה לעוד ילדים. "היא צריכה עוד ילד כמו שהיא צריכה חור בראש שלה", מאמא יוני: מ-Not to Hot כוכב מספר בקשר.

כוכבת הריאליטי נמצאת כשמונה חודשים בהריון שלה עם ילדה וילד ותאריך יעד משוער הוא 18 ביוני, על פי TMZ. דלעת חולקת את הבת אלה בת ה-4 ואת הבן בן ה-10 חודשים בנטלי עם ג'ושוע, 25. בני הזוג נישאו באפריל 2018 במהלך טקס בלאס וגאס רק ארבעה חודשים לאחר שקיבלו את אלה.

Shutterstock

יוני גם נתנה עדכון לגבי "יחסי האהבה, השנאה" שלה עם דלעת במהלך הראיון. "זה פשוט ככה. אני מתכוון, פשוט להיות בוטה לגמרי בקשר לזה", אומר איש הטלוויזיה. "היא יכולה להתרומם ברגשותיה, אבל גם אני."

עם זאת, יוני הוסיפה שדלעת היא "אמא טובה" למרות שהילדים שלה "מפונקים כמו לעזאזל".

יתכן שג'ון לא מעורב בהריון האחרון של דלעת, שכן לצמד האם והבת הייתה מערכת יחסים מתוחה לאורך השנים. עוד באפריל 2021, Pumpkin טענה שאמה מילאה תפקיד שלילי בנישואיה לג'וש.

"אני באמת חושב שהבעיה העיקרית שלנו היא רק כל מה שקורה עם אמא שלי," אמא יוני: הדרך לגאולה כוכבת סיפרה על נישואיה באותה תקופה במהלך ראיון בלעדי עם In Touch.

האם לעתיד הוסיפה שיוני לא הייתה אשמה לחלוטין בבעיות שלהם, אם כי היא בהחלט שיחקה תפקיד בגרימת בעיות במערכת היחסים שלהם. "אנחנו ביחד מאז שהיינו ילדים ועכשיו, אנחנו מבוגרים," שיתפה דלעת. "עכשיו יש לנו שני ילדים לטפל בהם אלנה ואלה, אתה יודע, שני אנשים שונים, שלא לדבר על זה [one] הוא בן 15."

בשנת 2020, דלעת וג'וש לקחו את בתו הצעירה של יוני אלנה (המכונה Honey Boo Boo) לביתם בזמן שאם לארבעה ילדים השלימה שלב בגמילה והתמקדה בפיכחון שלה. "היינו צריכים לעקור את כל המשפחה שלנו… לעבור. אז היינו צריכים לקחת את אלנה מיד אחרי שהתחתנו ורק נולד לנו ילד ראשון משלנו", אמרה אז דלעת. "לא באמת יכולנו ליהנות מזה. אז זה בהחלט מבאס… אני כן מרגיש שהבעיה הכי גדולה איתנו היא בעיקר אמא שלי."

קישור מקור