איפה ג'אז ג'נינגס חי? בית, דורם

הצופים צפו כ ג'אז ג'נינגס הפך מילדה קטנה בהשתתפות 20/20 לכוכבת תוכנית ה-TLC המצליחה שלה, אני ג'אז. אבל איפה גר הפעיל והסופר הטרנסג'נדר? המשיכו לגלול כדי ללמוד על סידור החיים של ג'אז, היכן היא גדלה ועוד!

איפה ג'אז ג'נינגס חי?

ג'אז רשומה כעת באוניברסיטת הרווארד, ועל סמך נוכחותה במדיה החברתית, נראה שהיא גרה ליד הקמפוס של קיימברידג', מסצ'וסטס. היא שיתפה צילומי מצב בתקופתה כסטודנטית שנהנתה ממסעדות מחוץ לקמפוס, משחקת במגרש הלקרוס של הרווארד ונהנית מטיולים ברחובות הסתוויים של ניו אינגלנד. ה אני ג'אז הכוכב נהנה גם מהשלל של בוסטון הסמוכה, השתתף במשחק רד סוקס בפנווי פארק בקיץ 2022.

איפה הג'אז ג'נינגס גדל?

ג'אז, הוריה ושלושת אחיה חיו בדרום פלורידה כאשר הצופים פגשו לראשונה את הילד הטרנסג'נדרי בגיל 6 בלבד. כדי להגן על ביטחונה ועל אנונימיות חלקית, הוריה ג'נט ו גרג החליטו להשתמש בשם המשפחה של ג'נינגס במקום ה"מאוד יהודישם משפחה ארוך" כאשר מעמדו של ג'אז כאחד מהילדים הטרנסג'נדרים הצעירים ביותר הפך למידע ציבורי.

כשהיא הפכה לכוכבת ותומכת TLC עולה, ג'אז למדה בבית הספר הוירטואלי של ברוורד בקוקונט קריק, פלורידה. מאוחר יותר היא סיימה את לימודיה כוולדיקטורית והתקבלה להרווארד – אם כי בתחילה דחתה את קבלתה, אני ג'אז כוכבת ממשיכה כעת בהשכלה לתואר ראשון.

גרגורי פייס/שטרסטוק

בנוסף לבילוי בבית ילדותה, ג'אז השתתפה גם במחנה שינה במחנה הנמל של מיאמי. הארבור מחנות מיועדת במיוחד ל"נוער טרנסג'נדרי ולא בינארי ומשפחותיהם", על פי התוכנית אתר אינטרנט. מאוחר יותר שיקפו ה-TLC את הניסיון שלה בהשתתפות במחנה ארנוטיק, במיוחד בספרה להיות ג'אז, מציינת שחווית השינה שלה סימנה תקופה חיובית בחייה.

ג'אז ג'נינגס עשתה את הופעת הבכורה שלה בטלוויזיה לצד ברברה וולטרס

ב 20/20 מיוחד עם ברברה וולטרס המתמקדת בחייהם של ילדים טרנסג'נדרים צעירים, ג'אז עשתה את הופעת הבכורה שלה בטלוויזיה לצד הוריה ואחיה, וסיפרה על החוויה שלה להיות נקבה לכודה בגוף של זכר. הוריה של ג'אז, שהוגדרו כזכר בלידה, סיפרו שילדם נמשך לבגדים, צעצועים ותחומי עניין נשיים מסורתיים בגיל צעיר ופחד לגדל יום אחד זקן ושפם "כמו אבא".

ה 20/20 ספיישל בהנחיית העיתונאית הגדולה המנוחה התמקד בילדים טרנסג'נדרים אחרים ובסיפוריהם, אבל הזמן של ג'אז בטלוויזיה בהחלט עורר את הפרסונה הציבורית שלה. ג'אז קיבל לפתע את החנית לייצג צעירים טרנסג'נדרים והופיע במספר הופעות גבוהות. עד 2015, TLC's אני ג'אז הוקרן בבכורה.

עונה 8 של אני ג'אז ישודר בכורה ב-TLC ביום שלישי, 24 בינואר, בשעה 22:00 ET.

קישור מקור