איפה ג'ויסלין סאבאג' עכשיו? עדכונים

במשך שנים, זמר R&B מבויש ר' קלי זכה לתמיכת ארבע חברותיו המתגוררות עזריאל קלארי, האלי קלהון, דומיניק גרדנר ו ג'ויסלין סאבאג'. ככל שהועלו האשמות נוספות נגד קלי ב-Lifetime's שורד את ר' קלי, נראה שהמעגל הפנימי שלו נעשה קטן יותר ויותר. עם זאת, הוא עדיין יחד עם ג'ויסלין והיא גם ילדה לכאורה את ילדם הראשון המשותף. המשך לגלול למטה כדי ללמוד עוד על ג'ויסלין, מערכת היחסים שלה עם קלי והיכן היא נמצאת כעת.

איך פגשה ג'ויסלין את ר' קלי?

קלי פגשה לראשונה את ג'ויסלין כשהייתה רק בת 19. לדברי הוריה של ג'וי, טימותי ו ג'ונג'לין סאבאג'הם הוצגו לזמר ב-2015 דרך חבר משותף, הם סיפרו מגין קלי עַל היום במאי 2018. מאוחר יותר פגשה ג'ויסלין את קלי מאחורי הקלעים באחד הקונצרטים שלו ולאחר מכן הוטסה לפגישה איתו בפאלם ספרינגס. לדברי הוריה, השניים תקשרו ללא ידיעתם. לאחר מכן היא עברה ממעונות הקולג' שלה ונשרה מבית הספר כדי לגור עם הזמרת – כל זאת תוך שהיא שומרת על הוריה בחושך.

מה קרה בין ג'ויסלין לר' קלי?

ג'ויסלין התבטאה במספר הזדמנויות והגנה על הזמר. נראה שהם עדיין ביחד כזוג. בנובמבר 2019 נוצרו חשבון Patreon ואינסטגרם על שמה, וכמה פוסטים שנכתבו מנקודת המבט של ג'וי טענו שהיא קורבן להתעללות מינית. אבל בחודש שלאחר מכן, ג'וי פרסמה הצהרה וטענה שחשבון הפטראון וחשבון האינסטגרם שניהם מזויפים.

"באמת נמאס לי מכל השקרים שהם אומרים על האיש שאנחנו כל כך אוהבים ועל החבר הכי טוב שלנו ר' קלי", היא קראה בהצהרה בווידאו TMZ ב-4 בדצמבר 2019. "אמרו שעזבתי אותו, הוא התעלל בי וכל מיני שטויות. אמרתי בעבר, שום דבר מזה לא נכון". היא המשיכה, "חבל איך הם מתייחסים אליו. זה כל כך לא בסדר בכל כך הרבה רמות וזה לא מגיע לו. אני לא הולך להיות חלק מההתנקשות בשמו של ר' קלי, בקריירה המוזיקלית ובדמותו".

האם ר. קלי וג'ויסלין מאורסים?

ביולי 2022, קלי נידון לריצוי 30 שנות מאסר לאחר שנמצא אשם בסחטנות, שוחד, כפייה, פיתוי וסחר במין. בעבר הוא הודה בחפותו באישומים ושיתף בתוכניותיו לערער על פסק הדין.

לאחר שהוא נמצא אשם, ג'ויסלין גילתה שהם מעורבים במכתב לשופט גזר הדין.

"שמי ג'ויסלין סאבאג', ואני הארוס של רוברט קלי. אני כותבת את המכתב הזה לתמיכה ברוברט לפני גזר הדין שלו, כדי שאוכל להסביר לבית המשפט שאני לא הקורבן שהממשלה תיארה אותי", כתבה אז.

לאחר מכן פירטה ג'ויסלין את רגשותיה כלפי הזמרת "מספר אחת". "יש לנו חיבור מאוד מיוחד ומאוהבים עמוקות", המשיכה. "רוברט הוא לא המפלצת שהממשלה תיארה אותו. רוברט שאני מכיר הוא מאוד מתוק, עדין וחביב".

"הוא מאוד נחוש וממוקד במטרות שלו, והדברים שנאמרו עליו, כשאני ונשים אחרות מוחזקות בניגוד לרצוננו הם לגמרי לא נכונים", הוסיפה ג'ויסלין.

אריק פנדסיץ'/שטרסטוק

ילידת ג'ורג'יה גם טענה שהיא לא בשליטתה של קלי. "זה שובר את ליבי שהממשלה יצרה נרטיב שאני קורבן", אמרה לשופטת. "אני אישה בוגרת, ויכולה לדבר בשם עצמי וזו הסיבה שרציתי לספק את המכתב הזה לבית המשפט. [Kelly] הוא אדם גדול, עם לב גדול וראוי להיות בבית עם אהוביו שמוכנים לתמוך בו".

האם ג'ויסלין סאבאג' ועזריאל קליירי עדיין חברים?

למרות שנראה שג'ויסלין עדיין תומכת בקלי, שותפתה לשעבר לחדר ואחת מחברותיה לשעבר של קלי המתגוררת, עזריאל, לא. ג'וי ועזריאל היו פעם חברים קרובים, ואפילו הלכו עד כדי כך שכינו זה את זה "משפחה". הם צולמו כשהם הולכים יד ביד כדי להשתתף בדיון בבית המשפט של קלי באוגוסט והם גם הגנו עליו בפומבי במרץ 2019 במהלך ראיון ב- CBS הבוקר עם גייל קינג.

אבל הרבה השתנה מאז ועזריאל נקט עמדה נגדו ונגד ג'ויסלין. הנשים ניהלו מריבה לכאורה ב-8 בינואר 2020, אותה שיתף עזריאל באינסטגרם לייב. "אתה יודע שזה לא בסדר, זה הבית שלו!" בסרטון ניתן לראות את ג'ויסלין צורחת על עזריאל. "אתה חסר כבוד, אתה כל כך מרושע!" היא צעקה לפני שנטען לעברה. "בכל פעם שהיא באה אליי, היא באה אליי ותקפה אותי והייתי צריך להגן על עצמי, אז הייתי רוצה להגיש כתב אישום מיידית", אמר מאוחר יותר עזריאל למה שנראה כרשויות בסרטון. משטרת שיקגו אישרה זאת בקשר שג'וי נעצר והואשם בעבירה של עבירה ביתית-גופנית. היא שוחררה ב-9 בינואר בערבות.

היא טענה כי היא טענה כי ביולי 2020, והתיק נדחה.

האם ג'ויסלין מנוכרת מהוריה?

ג'ויסלין והוריה התאחדו לזמן קצר לפני שהיא שוחררה בערבות של 2,000 דולר בגין התקיפה לכאורה. הוריה הובאו בחשאי לאזור המעצר שלה לפני הדיון שבו דיברו במשך 20 דקות וחיבקו זה את זה בפעם הראשונה מזה שלוש שנים, עורך דינם, ג'רלד גריגסאישר ל TMZ. הוא גם טען שהיא מוכנה לשקם את הקשר איתם ולהתאחד בקרוב.

עם זאת, נראה שהפיוס של ג'ויסלין עם הוריה לא נמשך זמן רב. לאחר שפרצו החדשות על אירוסיהם, סיפר גריגס TMZ כי "היא מעולם לא הודיעה על האירוסין למשפחה, והם אפילו לא דיברו על האפשרות מראש".

האם ג'ויסלין סאבאג' ילדה את התינוק מספר 1 עם ר' קלי?

ג'ויסלין טענה בעבר שהיא וקלי קיבלו בברכה את ילדם הראשון המשותף, תינוקת בשם אווה לי קלי, שהורתה באמצעות IVF, בדצמבר 2022.

"התינוקת שלי אווה כשנולדת, כל העולם שלי זהר כל כך", היא כתבה בפוסט שנמחק כעת ברשתות החברתיות. "ידעתי שזה כבר לא קשור אליי יותר, זה קשור אלינו. למרות שהעולם קר, אני מבטיח להגן עליך תמיד. אני כל כך שמחה להיות אמא שלך ואתה מביאה לי כל כך הרבה שמחה. 12.08.22".

2019-13-Joycelyn-Savage-Speaks-Out-
מארק לניהן/AP/Shutterstock

מאז ג'ויסלין מחקה את חשבון האינסטגרם שלה.

היא הכריזה על הריונה בספר הזיכרונות שלה, האהבה והשמחה של רוברטשיצא באוגוסט 2022. עם זאת, עורך דינה של קלי הכחיש את התביעה ואמר שהיא "בוודאי לא בהריון".

אביה של ג'ויסלין גם הכחיש שבתו קיבלה בברכה תינוק בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות ב-27 בדצמבר 2022. "תהיה סמוך ובטוח, זו לא הנכדה שלי והיו בטוחים: ג'ויסלין לא בהריון", אמר טימותי והוסיף כי הוא יהיה " הראשון שאמר שהוא אוהב את הילד הזה" אם היא הייתה קיימת.

קישור מקור