איפה גרים דניאל ויוחן? DR, ארה"ב

לא באותו עמוד? ארוס בן 90 יום כוכבים דניאל גייטס ו יוחנן ג'רונימו חוזרים לזכיינית בעונה 4 של ארוס 90 יום: הדרך אחרת. המעריצים הוצגו לראשונה לזוג בעונה 2 של ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן, שתיעד את טקס החתונה שלצד החוף. עם זאת, נראה שזה לא הכל אושר נישואין עבור דניאל ויוחאן כי הם מתנגשים על שני נושאים חשובים – כסף והיכן הם יבחרו לגור: או בעיר מולדתו של דניאל בניו יורק או ברפובליקה הדומיניקנית מולדתו של יוהאן. המשך לגלול למטה כדי לגלות אם דניאל ויוחן החליטו לגור בארצות הברית או בקריביים!

איפה כוכבי '90 יום ארוס' יוהאן ודניאל רוצים לחיות?

בעונה 2 של ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן, דניאל ויוחן לא הסכימו לגבי המקום שבו הם רצו להתחיל הם חיים כזוג נשוי. לאחר שפגשה את משפחתו של יוהן, המתגוררת בצניעות רבה באזור הכפרי של הרפובליקה הדומיניקנית, דניאלה שאלה אותם מה הציפיות שלהם ואם הם מעדיפים אם יוהאן ודניאלה גרים ב-DR או בארצות הברית.

"לגור שם זה בסדר," אמרה אמו של יוחנן לדניאלה. "דודה שלו אמרה שזה יהיה טוב בשבילו להישאר שם וכשהוא יחזור, שהוא יביא לה כמה נעליים."

יוחנן אמר לדניאל שהוא רוצה להקים בסיסי בית גם ב-DR וגם בארה"ב ולחלק את זמנם בין שתי המדינות. "כי מה שיש לי בראש זה ללכת לעבוד איתך שם," הוא אמר. "בדעתי אני אעשה את זה כדי לעזור למשפחה שלי."

דניאל אמרה ליוחן שהבעיה היחידה עם התוכנית הזו היא שאין לה מספיק כסף להחזיק שני בתים בשתי מדינות שונות. לאחר מכן שאל אותה יוחנן היכן היא מעדיפה לגור והיא ענתה, "הנה".

היא הסבירה למשפחתו של יוהן שניו יורק היא אורח חיים מהיר והיא תעדיף לחיות ב-DR כי זה יהיה אורח חיים איטי וקל יותר עבורה, עם יתרון נוסף של מזג אוויר חם יותר. היא גם אמרה שהעיר ניו יורק יקרה מדי, וחשפה שהיא שילמה 4,000 דולר בחודש עבור דירתה. דודתו של יוחנן הסבירה שבאמצעות המרת המטבע, אנשים שעובדים בעיר ניו יורק יכולים להרוויח את אותו סכום כסף בשעתיים עבודה שאנשים ברפובליקה הדומיניקנית היו מרוויחים בשבועיים של עבודה.

"אני בהחלט דואג שיוהן יכול להיות איתי מהסיבות הלא נכונות במיוחד כשאני שומע כמה לחץ מפעילה עליו המשפחה של יוהאן לעבור לארה"ב כי הם יודעים שכך הוא יוכל לעזור להם הכי הרבה. ”

האם כוכבת '90 יום ארוס' דניאל עברה לרפובליקה הדומיניקנית עם יוהן?

למרות שלא ראו עין בעין בהתחלה, דניאל ויוחן הצליחו להגיע להסכמה לאחר חתונתם. נראה שהם הסכימו לגור ברפובליקה הדומיניקנית, כי דניאל חשפה שהיא עוזבת את ניו יורק ביוני 2022.

"אני נוראית בפרידות, במיוחד כשאני יודעת שהן לנצח…" היא כיתוב סליל אינסטגרם כולל קליפים ותמונות שלה מבקרת בציוני הדרך האהובים עליה בניו יורק באותה תקופה.

איפה חיים עכשיו כוכבי '90 יום ארוס' דניאל ויוחן?

דניאל פנתה לאינסטגרם ב-18 בינואר 2023 כדי לאשר שהיא ויוחן עדיין גרים ברפובליקה הדומיניקנית על ידי כך שהסתלקה על אורח חייה באי הקריבי.

באדיבות דניאל גייטס/אינסטגרם

"הימים שלי מתחילים לאטwwwwww. אני קם בשמונה עכשיו במקום חמש. אני מושך כרטיס. אני בוחר את תה הבוקר שלי בכוונה, ואני לוגם אותו בקלות. אני קוראת משהו וכותבת משהו", היא כיתוב קרוסלה של תמונות וסרטונים שלה יושבת על כיסא במרפסת שלה במה שנראה כמו מתחם דירות. "אני מתחיל ללמוד בסביבות 10. אנחנו מבשלים בסביבות 12 או 1, כאשר @yohangeronimo חוזר מחדר הכושר. הוא באמת בחדר כושר, ואני לא צריך לדאוג בקשר לזה, שזה לא מוכר, אבל בטיחות יהיה".

דניאל המשיכה, "אני עובדת כמה שעות, לפעמים ארבע, במהלך ספרינטים, שמונה. סופי שבוע לא חשובים כי ימים לא חשובים. אני מבין למה אנשים מתכוונים כשהם אומרים 'זמן האי'".

"זה לא הכל פשוט, למעשה, זה להיפך. זה הדבר הכי קשה שעשיתי אי פעם, אבל זה כל כך מספק, ואני יכול להישען על הקשה כי יש לי את הזמן והמקום לעשות זאת. יש לי את החופש לטפל בעצמי, ואתה לא יכול לשים על זה סימן דולר. זה לא יסולא בפז, "הוסיפה. "לקח לי הרבה זמן להבין שמגיע לי החיים שתמיד ידעתי שהם שלי. אנשים אמרו לי שיצאתי מדעתי מאז שאני בן 4, תאמין לי – אתה לא הראשון. אם זה מה שמחוץ למוח שלי נראה ומרגיש וטעים, אז כולכם יכולים לשמור על המוח הארור שלכם. טוב לי כאן."קישור מקור