איפה דומיניק גרדנר עכשיו? עדכונים

אחד מקווי העלילה המרכזיים באחד מהסרטים התיעודיים הנצפים ביותר של Lifetime, שורד את ר' קליהייתה ההצלה של דומיניק גרדנר על ידי אמה מישל קרמר. מאז שדומיניק חזרה הביתה, ר' קלי נכלא בגין מספר אישומים הקשורים האשמות על תקיפה מינית, וביוני 2022, הוא נידון ל-30 שנות מאסר. למרות שנים של רצונה בידיו, היא מנסה לחיות חיים של נורמליות. גלול למטה לעדכון על מה שלה עכשיו אחרי שעזבה את זמרת ה-R&B המושפלת.

איך פגש דומיניק גרדנר את ר. קלי?

קלי נוצר במגע עם דומיניק דרך אחד מהשורדים שלו, ג'רהונדה פייס. קלי אמרה לכאורה שג'רונדה יכולה להזמין חבר לבוא לראות אותה והיא נתנה לו את המידע של דומיניק כדי שיוכל לתאם. דומיניק יצאה עם קלי שש שנים לפני שביקש ממנה לעבור לאטלנטה. "אחרי זה, מעולם לא ראיתי את הבת שלי שוב", אמרה מישל בסרט התיעוד של Lifetime. ג'רהונדה אמר שהם מעולם לא ראו אחד את השני למרות שהם היו באותו בית.

איך נראו מערכת היחסים של ר. קלי ודומיניק גרדנר?

בזמן שדומיניק וקלי היו ביחד, נאסר עליה לכאורה לדבר עם גברים ותחת השגחה קפדנית. גם אחרי שעזבה, היא עדיין מצאה את עצמה פועלת לפי הכללים שלו. "הוא שלט בהכל," אמרה מישל. "זה היה חולה."

חיים/יוטיוב

אם היא לא תציית לו, היא טענה שתיענש ותוכה. היא אמרה שהוא משך את שערה לגושים אם היא לא ענתה לפקודה. הוא היה נועל אותה בחדרים ימים על גבי ימים ללא אוכל ומים. היא טענה שהיא נענשה הכי הרבה מהחברות שלו בגלל שהיא התמרדה הכי הרבה.

כיצד ניצל דומיניק גרדנר?

לאם ולבת היה אפס קשר במשך שלוש שנים. מישל הופתעה לראות את בתה ב-TMZ, נראית רזה ולובשת בגדים גברים. היא ראתה שהם בלוס אנג'לס והלכה לחפש אותה. "רק להגיד 'היי', זה כל מה שניסיתי לעשות," אמרה מישל. במאי 2018 הם התאחדו במלון דומיניק. "ברחנו משם כמו הרייט טובמן. שחררתי עבד", אמרה מישל במהלך הראיון שלה.

דומיניק אמרה שלעזוב את קלי הייתה אחת ההחלטות הקשות ביותר שנאלצה לקבל אי פעם. "כמובן, אני אוהבת את רוב," היא הסבירה. "אבל שוב, ידעתי שהמצב לא טוב". ברגע שהיא עזבה, היא אמרה שהיא מרגישה כמו "ילדה מפוחדת".

לאחר שובה של דומיניק, אמרה מישל שבתה השתנתה. "לפני שדומיניק פגשה את ר' קלי, היא הייתה המתבגרת המבעבעת הזו", חשפה מישל. "אבל אחרי ר' קלי, היא הייתה חשוכה. היא הייתה כמו מתבודדת; היא לא רצתה להיות מוטרדת עם אף אחד."

שלושה ימים לאחר שמישל הצילה את דומיניק, היא חזרה לקלי. מישל התחננה בפניה שלא תלך. דומיניק אמרה שהיא נאלצה לחזור לעזוב בעצמה ולבדוק מה מצבן של הבנות האחרות. למרות שהיא אמרה שהוא חביב הפעם, הוא לא נתן לה להשתתף בסיום הלימודים של אחיה. זה היה הקש האחרון. לבסוף היא החליטה לעזוב ולקחה מונית חזרה הביתה.

איפה דומיניק גרדנר היום?

בתחילת ינואר 2020, מישל הודיעה על הולדת בתו של דומיניק, קיילה. היא שיתפה סרטונים ממה שנראה כמו מקלחת תינוק שבועות לפני ההכרזה שלה. בקטעים עלה כי האב נכח באירוע.

דומיניק גרדנר עכשיו אמא חדשה שאומרת את האמת שלה
באדיבות מישל קרמר/אינסטגרם

בעבר, מישל הייתה מפרסמת לעתים קרובות על בתה ומספקת עדכונים על מצבה מאז שעזבה את ר' קלי; עם זאת, פרופיל האינסטגרם שלה מוגדר כעת לפרטי.

למרות שדומיניק נמצאת באינסטגרם, נראה שהיא לא הייתה פעילה מאז יוני 2021. התמונה האחרונה שפרסמה הייתה סלפי של מכונית, שכותרתה היא "IT'S ABOUT THE GLO".

בינואר 2021, דומיניק כתב מחווה מרגשת לבתה לכבוד יום הולדתה הראשון, תוך כיתוב קרוסלה של תמונות, "וואו! אני לא מאמין כמה הזמן טס כשיש לך באמת בשביל מה לחיות. יש לך על מה להיות אסיר תודה. יש לך עם מי לצמוח ולחוות שינויים כל יום. אני אוהב אותך כל כך, אני לא מאמין שאתה בן 1… מזל גדי הקטן שלי."

למרות שכרגע לא ידוע מה דומיניק עושה לעבודה היום, הביוגרפיה שלה באינסטגרם אומרת שהיא הבעלים של Dope Konect, חברת בגדים שמוכרת ביגוד לגברים, נשים וילדים. עם זאת, נראה שהאתר של החברה הוסר, והפוסט האחרון על עמוד האינסטגרם של דופ קונקט היה באוקטובר 2020.

האם דומיניק עדיין תומך בר. קלי?

"לפני שדומיניק הייתה עם ר. קלי, היא הייתה מעריצה מספר 1 שלו," אמרה מישל שורד את ר' קלי. "היא אהבה אותו והחלום שלה היה לפגוש אותו. היא עשתה." ב- רֵאָיוֹן שפורסמה עוד במרץ 2019, דומיניק ניסתה לבטא את הרגשות המסובכים שיש לה כלפי הזמרת.

"אהבתי אותו עד מוות, אתה יודע מה אני אומר? אבל הוא צריך עזרה. מי לא צריך עזרה?" היא אמרה ל הניו יורקר, כשהיא נשאלת אם היא מתחרטת שבילתה איתו תשע שנים. ניכר היה שהיא נאבקת ברגשותיה כלפיו.

"מדברים על 'אני לא לוציפר'. כן, אתה", אמרה בתגובה לראיון שלו עם גייל קינג במרץ 2019. למרות שהיא הוסיפה, "הוא נותן, כי כשהכל ביני לבינו היה טוב – הו, אלוהים, זה היה, כאילו, מושלם. אבל, ברגע שהוא מתעצבן, הוא הופך לאדם כמו, אוי, מה קורה, רוב החדש."

דומיניק גם התעקשה שהיא "לא משחקת קורבן", והוסיפה, "עשיתי כמה דברים". היא המשיכה, "אולי הוא כן כאב. אולי הוא היה מאוהב בי. אבל אף פעם לא נתתי לו הזדמנות הוגנת".

כשנשאלה כיצד לדעתה יש להעניש אותו, היא התעקשה שלא לרצות עונש מאסר אלא להיות במעצר בית עם מטפל "24 שעות ביממה". באותה תקופה היא הודתה שהיא עדיין אוהבת אותו. הוא הכחיש את כל ההאשמות על התנהגות מינית בלתי הולמת.

איפה לצפיה ב-'שורדים את ר. קלי: הפרק האחרון'

הסדרה בת שני חלקים, לשרוד את ר' קלי: הפרק האחרוןישודר ב-Lifetime ביום שני, 2 בינואר, 2023, ושלישי, 3 בינואר, 2023, בשעה 20:00 ET/PT.קישור מקור