איפה דייטון גר? קרוואנים, הבית של רובין

נשות אחות כוכב פידון בראון אישר את זה רובין בראוןהבן שלדיוויד דייטון בראון גרה בקרוואן מחוץ לביתה.

במהלך ראיון ב ג'ון ייטס' ערוץ יוטיוב שיתף ביום רביעי, 11 בינואר, פיידון, 24, נשאלה אם רובין, 44, העיף את דייטון, 22, מביתה כשהוא סירב לעקוב קודי בראוןהפרוטוקולים של Covid-19.

לאחר שציין שקודי, בן 53, שבר מערכות יחסים עם בניו גארט ו גייב בראון בגלל חוקי קוביד-19 הנוקשים שלו, הוא רמז שסידורי המחיה הנוכחיים של דייטון נובעים מכך שרובין רצה להשאיר אותו קרוב לבית.

"מסיבה כלשהי, דייטון בהחלט בחוץ בקרוואן מחוץ לבית של רובין," אישר פידון.

הוא הוסיף, "אני ממש ממש ממש ממש מקווה שהיא תלמד איך לחתוך את חבל הטבור כי הוא בחור מדהים".

"דייטון הוא אח מדהים ואדם מדהים, ואמו ניסתה להיות אמא מגוננת – הכל עזר לה לניסיון להיות אמא מגוננת", המשיכה אישיות TLC. "אף פעם לא זרק אותו מהקן."

Paedon – שקודי חולק איתו כריסטין בראון – הוסיף, "אני באמת מקווה שהוא ילמד איך לעוף בלי להידחף מהקן."

רובין חולקת את הילדים דייטון, בראנה ואורורה עם בעלה לשעבר, דיוויד ג'סופ. לאחר שנישאה כחוק לקודי ב-2014, הפטריארך בראון אימץ את שלושת ילדיה. בני הזוג המשיכו לקבל את פני הבת אריאלה והבן סולומון.

אחותו של פידון גוונדלין בראון דיבר גם על סידורי המגורים של דייטון בא סרטון יוטיוב פורסם ב-11 בינואר.

"מה שאני יודע על זה הוא שאולי הוא עושה או לא עושה את סוג הדברים שגריסון עשה, שם יש לו קרוואן לידו", אמרה גוונדלין, בת 21, על דייטון המתגורר בשטחו של רובין. "אז הוא קצת מרגיש עצמאות. אני די בטוח שזה מה שהוא עשה לשנייה לוהטת".

ההערות של פיידון וגווונדלין מגיעות לאחר שהמעריצים גדלו מודאגים כאשר דייטון – שיש לו אוטיזם – לא הופיע בעונה 17 של נשות אחות.

שמועות הסתובבו שהוא חזר לגור עם דיוויד. עם זאת, גוונדלין הייתה הראשונה שאישרה שדייטון גר במקום זאת בקרוואן.

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

בינואר 2018, רובין פתחה על אבחנת האוטיזם של דייטון בפוסט בבלוג על הארון של אחותי אשתי.

"כשדייטון היה קטן, הוא נאבק בשיווי משקל, קואורדינציה ובידיעה איך להשתמש בגופו. כשהוא היה נרגש, הוא היה מנפנף בזרועותיו וקופץ ברחבי החדר", הסבירה את ילדותו המוקדמת. "הוא היה יושב שעות ומעמיד מכוניות סביב קצה השולחן או מסדר את הדינוזאורים שלו לפי גודל. אם מישהו יבלבל משהו, הוא יתפרק".

בזמן שהוא היה בכיתה ב', המורים של דייטון פנו לרובין על כך שהם רוצים לעשות לו מבחנים. "זה היה כשאמרו לי שלדייטון יש תסמונת אספרגר. אמרו לי שזו צורה של אוטיזם בתפקוד גבוה", כתבה אם לחמישה. "זה נראה לי הגיוני כי למרות שהוא היה מדהים, הוא גם נאבק עם כמה דברים לא מעט. הוא היה אמנותי, אינטליגנטי, בעל זיכרון מדהים ונטייה מתוקה, אבל הוא גם מאוד התקשה בלימודים, לא הבין איך ליצור חברים או איך להתמודד עם לחץ ולא היה לו חיבור גוף-נפש”.

קישור מקור