איפה האנטר מור עכשיו?  מייסד IsAnyoneUp.com היום

איפה האנטר מור עכשיו? מייסד IsAnyoneUp.com היום

ב 2012, אבן מתגלגלת עָטוּר האנטר מור "האיש השנוא ביותר באינטרנט" לאחר שייסד אתר פורנו נקמה בשם IsAnyoneUp.com. כעת, 10 שנים מאוחר יותר, נטפליקס משחררת סדרה דוקומנטרית באותו השם המפרקת את עלייתו של מור לשמיצה – ופטירתו שלאחר מכן, כולל מעצרו ב-2014. כדי לגלות איפה מור נמצאת היום, המשיכו לקרוא.

מה היה IsAnyoneUp.com?

מור, שכינה את עצמו "הורס חיים מקצועי", השיק את האם מישהו למעלה? ב -2010.

האתר איפשר למשתמשים לשלוח באופן אנונימי תמונות עירום – בעיקר של האקסים שלהם – כמו גם את פעולות המדיה החברתיות שלהם. לפעמים ההגשות יכללו גם את כתובת הבית של הפרט, מקום העבודה, פרטי בני המשפחה ועוד.

לאחר שמור פרסם את התמונות לאתר שלו, הוא היה מעודד לעתים קרובות משתמשים להגיב "הגרוע ביותר שלהם". בנוסף, מכיוון שכל המידע של האדם היה זמין, אנשים הופיעו ב-Is Anyone Up? הוטרדו לעתים קרובות באמצעות מדיה חברתית.

מור הרוויח כסף מ-Is Anyone Up? באמצעות פרסום ומכירת סחורה. בסופו של דבר, הוא גם החל להרוויח כסף מאירוח מסיבות. למרות שרבים נחשבים האם מישהו למעלה? כדי להיות מתועב, מור זכתה לקהילה כמו כת בשם "המשפחה".

אנשים אלה החשיבו את מור כ"אלוהים", והפכו אותו, והאם מישהו למעלה?, לפופולרי עוד יותר.

למה האנטר מור הלך לכלא?

למרות שפורנו נקמה אינו חוקי במדינות מסוימות כיום – כולל מדינת הולדתו של מור, קליפורניה – זה לא היה אז.

עם זאת, קורבנות רבים של Is Anyone Up הבטיחו שהם מעולם לא שלחו את תמונות העירום שלהם לאף אחד. אז איך הם הגיעו לאתר?

שרלוט לאוס, שבתו קיילה הייתה קורבן של אתר האינטרנט של מור, הייתה האדם הראשון שהציע למור היה מעורב בתוכנית פריצה. לאחר פנייה לאינספור אחרים האם מישהו למעלה? קורבנות, לאוס לקח את הממצאים שלה ל-FBI.

ב-23 בינואר 2014, מור נעצר על ידי ה-FBI באשמת קשירת קשר, גישה לא מורשית למחשב מוגן וגניבת זהות בנסיבות מחמירות.

בפברואר בשנה שלאחר מכן, הודה מור באשמת גניבת זהות בנסיבות מחמירות וסיוע לגישה לא מורשית למחשב. הוא נידון לשנתיים ושישה חודשי מאסר, והוא חויב לשלם קנס בסך 2,000.00 דולר ודמי השבתה בסך 145.70 דולר. כמו כן, נאסר על מור להשתמש במדיה החברתית.

איפה האנטר מור היום?

מור שוחרר במאי 2017 ומאז שמר על פרופיל נמוך ללא נוכחות ברשתות החברתיות. בספטמבר 2018 הוא פרסם בעצמו האם מישהו ער?!: סיפורה של פורנו נקמה.

בתחילה, מור הסכימה להשתתף בנטפליקס האיש השנוא ביותר באינטרנטומאוחר יותר דחה.

האם IsAnyoneUp.com עדיין קיים?

16 חודשים אחרי האם מישהו ער? עלה לשידור חי, מארינס לשעבר ג'יימס מקגיבני שכנע את מור למכור לו את האתר. לאחר מכן, מקגיבני העביר את IsAnyoneUp.com לאתר שלו נגד בריונות, Bullyville.com. כעת, IsAnyoneUp.com מפנה לאתר האישי שלו.

"לפעמים אתה צריך להיות בריון כדי לנצח בריון ואני הראשון להודות שהברנתי אינטלקטואלית את המעשה האוהב ממך. המטרה המוצהרת העיקרית שלך הייתה 'להרוס' את החיים של נערות צעירות. גם אחרי שהם ציינו שהם הולכים להתאבד אם תמונות העירום הלא מורשות שלהם לא יוסרו מהאתר שלך, צחקת להם בפרצוף", כתבה מקגיבני מאוחר יותר במכתב למור. "אתה עדיין צוחק עכשיו? ניסית להרוס את חייהם, אבל במקום זאת הרסתי את שלך אינטלקטואלית. קיבלת כיתת אמן באמנות של הנדסה חברתית".

קישור מקור