איפה הוא עכשיו אחרי הטענות על פורנו ילדים

איפה הוא עכשיו אחרי הטענות על פורנו ילדים

כוכב ריאליטי מושפל ג'וש דוגרעתידו יוכרע במהלך גזר הדין שלו ביום רביעי, 25 במאי, לאחר שני אישומים של קבלת והחזקת פורנוגרפיית ילדים. איפה ה 19 ילדים וסופרים אלום היום? המשך לקרוא לעדכון.

איפה ג'וש דוגר עכשיו?

הצעיר בן ה-34 נמצא במעצר המשטרה מאז נמצא אשם בשני סעיפי פורנוגרפיית ילדים ב-9 בדצמבר 2021, לאחר משפט בן שישה ימים. כיום הוא מתגורר בכלא מחוז וושינגטון בארקנסו והוחזק בבידוד למען ביטחונו.

כמה זמן ג'וש דוגר יהיה בכלא?

כוכב ה-TLC לשעבר צפוי לעד 20 שנות מאסר בכל סעיף, בהיקף כולל של 40 שנה, ועד 250,000 דולר בקנסות כאשר הוא נידון. עורכי דינו ובני משפחתו ביקשו מהשופט להקלה.

ב-11 במאי הגישו סנגוריו של דוגאר תזכיר גזר דין לבית המשפט בבקשה לעונש מאסר משולב של חמש שנים. הפרקליטות מבקשת שדוגאר ירצה את העונש המרבי.

מה יקרה לג'וש דוגר לאחר גזר הדין?

"אני מניח שיהיה ערעור", התובע האמריקאי לשעבר דוד האס נאמר באופן בלעדי בקשר של דוגאר לאחר שנמצא אשם. "עם זאת, לסוגיות הספציפיות שהועלו בערעור ייקח זמן להישמע. בית משפט קמא כבר דן בסוגיות הללו ולכן ערעור מוצלח עלול להיות קשה".

המומחה המשפטי, שהתגונן מפני מואשם הקשור לפורנו ילדים, הוסיף, "ההנחיות הפדרליות לענישה יציעו טווח ענישה מייעץ. ברוב המקרים, טווח ההנחיות יהיה נמוך מהעונש המרבי – במקרה זה, פחות מ-40 שנה".

האם ג'וש דוגר ואשתו אנה עדיין ביחד?

אנה דוגר (לבית קלר) "לא רואה בגירושים" מבעלה "אופציה", אמר מקור בלעדית בקשר שבועות לפני גזר הדין שלו.

"חלק מקרובי משפחתה רוצים אותה, אבל זה נוגד את כל מה שיש בה", אמר המקורב ב-13 במאי, והבהיר כי אנה, בת 33, "חשבה על" פרידה משפטית.

"ברור שאף אחד לא ישפוט אותה אם כן", הוסיף המקור. "למעשה, היו הרבה דיבורים שהיא צריכה לשקול את זה ברצינות."

בני הזוג, שנישאו ב-2008, חולקים שבעה ילדים – מקינזי, מייקל, מרקוס, מרדית', מייסון, מריאלה ומדיסון.

קישור מקור